Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274041"]
Беременность

Як виглядає живіт з 10 по 40 тиждень вагітності. Фото

0
Вагітність — дивовижний час для кожної жінки, коли змінюється не тільки її зовнішність, але і все життя. Які зміни очікують на жінк�

Вагітність — дивовижний час для кожної жінки, коли змінюється не тільки її зовнішність, але і все життя. Які зміни очікують на жінку, коли стане помітним її стан, чи правду кажуть народні прикмети щодо статі малюка по зовнішньому виду живота — все це ви дізнаєтеся з нашої статті.

беременный живот фото

Джерело: Instagram@Yiota Kouzoukas

Досить часто, дізнавшись про вагітність, майбутня мама починає з нетерпінням чекати перших ознак свого «цікавого положення». Особливо емоційні вагітні починають розглядати свій животик вже на першому триместрі вагітності.

Втім, за статистикою, живіт при вагітності починає рости тільки з 16 тижня, коли активно збільшується матка. А от оточуючі навряд чи помітять ваш вагітний животик аж до 20 тижня вагітності.

Медики стверджують, що зростання живота при вагітності — питання індивідуальне. На те, наскільки ваш вагітний живіт буде великим і округлим впливає ряд факторів, серед яких як генетика, так і особливості перебігу вагітності.


Живіт починає збільшуватися в першу чергу через зростання плоду, який за 9 місяців повинен набрати в середньому 48-54 см росту і до 5 кг ваги. Однак живіт росте не тільки через зростаючого всередині вас малюка, але і через навколоплідні вод, які під кінець вагітності можуть досягти 1500 мл, а також матки, яка збільшується у вазі до 1 кг.

Пропонуємо разом з нами дізнатися про фактори, що впливають на розмір вашого живота при вагітності, а також побачити в нашій Insta-галереї наочні приклади того, як виглядає вагітний животик на різних термінах вагітності.

З нашої статті ви дізнаєтеся:

Коли починає рости живіт при вагітності?

Як росте живіт (за триместрами)?

Які фактори впливають на розмір живота?

Коли живіт буде помітний вже напевно?

Як виглядає живіт з 10 по 40 тиждень вагітності (фото)

Живіт при вагітності: народні прикмети

Як росте живіт під час вагітності

Джерело: Instagram@thebump

НА ЯКОМУ ТЕРМІНІ? КОЛИ ПОЧИНАЄ РОСТИ ЖИВІТ ПРИ ВАГІТНОСТІ

За даними фахівців, на це питання немає однозначної відповіді. Однак в середньому, якщо у жінки перша вагітність або просто досить широкий таз, то помітно округлятися животик почне на 4-5 місяці. А ось під час другої і наступних вагітностях животик у жінок починає округлятися на більш ранніх термінах.

Жінки спортивної статури, які ведуть активний спосіб життя і регулярно займаються спортом, можуть досить довго не побачити в дзеркалі кругленький животик. Це пов’язано з розвиненими м’язами черевного преса, які можуть стримувати зростання живота до дуже пізніх строків.

Непомітним вагітний животик може бути і для жінок з пишними формами. Медики відзначають, що зайві жирові відкладення в області живота будуть «ховати» випираючий живіт.

ЯК РОСТЕ ЖИВІТ ПРИ ВАГІТНОСТІ

Перший триместр (12-13 тижнів). На ранніх термінах вагітності живіт не збільшується в розмірі або ж збільшується зовсім незначно, оскільки матка ще занадто маленька і займає мало місця в малому тазу.

До кінця четвертого тижня вона досягає розміру курячого яйця, а до восьмого збільшується до гусячого. У цей період матка ще доходить до лонного зчленування, яке розташоване внизу живота. Саме тому животик ще залишається непомітним. Тільки по закінченню першого триместру (після 12-го тижня) дно матки поступово піднімається над лоном і тоді жваво збільшується в розмірі.

Другий триместр (14-27 тижнів). У період з 13 по 17 тиждень дитинка починає набирати вагу і зріст, через що стрімко зростає матка. В цей час матуся вже може помітити свій «вагітний животик», а от оточуючі навряд чи. Вони зможуть побачити ваше прекрасне становище тільки після 20-го тижня — з 24 тижня дно матки досягає рівня пупка.

До речі, після 20-го тижня животик не просто стає видимим. Матуся вперше відчуває рухи малюка. Зазвичай в цей час він починає ворушитися. Згодом ці ворушіння будуть ставати інтенсивніше, через що можуть виникати неприємні відчуття.

Третій триместр (28-42 тижні). Ну тут вже точно ясно: ви вагітні ? Живіт добре видно, навіть якщо матуся носить вільний одяг. На 28-му тижні матка збільшується в розмірах настільки, що вже розташовується вище пупка. На 32-му тижні пупок починає згладжуватися, а окружність живота досягає приблизно 80-85 см. А вже на терміні 40 тижнів пупок випинається і живіт стає 96-98 см.

Вагітний животик фото

Джерело: Instagram@JillianHarris

ЯКІ ЧИННИКИ ВПЛИВАЮТЬ НА ЗРОСТАННЯ І РОЗМІР ЖИВОТА ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ

Фактор перший — тип фігури. Статистика показує, що у худеньких дівчат невисокого зросту животик набагато помітніший, ніж у повненьких та високих дівчат. Однак і в цьому випадку бувають винятки. У пресі описано не мало випадків, коли маленькі стрункі дівчата зі спортивною фігурою приховували своє «цікаве становище» майже до самих пологів.

Фактор другий — кількість малюків в животику. Ні для кого не секрет, що при багатоплідній вагітності животик росте інтенсивніше і виглядає набагато об’ємніше. Незважаючи на це, інтенсивне зростання живота — зовсім не ознака того, що у вас народиться двійнята!

Фактор третій — харчування. Неправильне харчування і різка зміна дієти на тлі вагітності може стати причиною набору зайвої ваги і жирових відкладень в області живота. Хочемо вас засмутити — поширена думка про те, що під час вагітності потрібно їсти за двох це всього лише міф.

До того ж, переїдання і як результат набір зайвої ваги вкрай шкідливі для вагітної жінки. Не прагніть до появи вагітного живота на ранніх термінах, адже це може бути зовсім не малюк, а виключно зайва вага, позбутися якої після пологів буде неймовірно складно.

Фактор четвертий — генетика. Якщо вас турбує розмір вашого вагітного живота, поцікавтеся, як протікала вагітність у вашої мами або бабусі. Спадковість відіграє не останню роль у тому, коли почне рости ваш вагітний животик і наскільки округлим він буде.

Фактор п’ятий — особливості перебігу вагітності. Медики стверджують, що якщо передбачається досить великий малюк, то це може відбитися на темпах зростання животика жінки. На розмір живота також впливає вид передлежання плода. Якщо малюк розмістився ближче до хребта, то животик у майбутньої мами буде менш помітний, а якщо ближче до передньої стінки матки, то він стане помітний раніше і буде більшим, округлим.

ТІЛЬКИ ТОЧНО. КОЛИ ЖИВІТ БУДЕ ПОМІТНИЙ ВЖЕ НАПЕВНО?

Все суто індивідуально, але медики все ж схиляються до терміну 20 тижнів. Саме в цей період почнеться активне зростання живота — його окружність з кожним тижнем буде збільшуватися в середньому на 1 см.

Календар вагітності по тижням ТУТ! 

ЯК ВИГЛЯДАЄ ЖИВІТ З 10 ПО 40 ТИЖДЕНЬ ВАГІТНОСТІ

Гортайте слайдер, щоб побачити, як виглядає живіт з 10 по 40 тиждень вагітності

⇓⇓⇓

ЖИВІТ ПРИ ВАГІТНОСТІ: НАРОДНІ ПРИКМЕТИ

Кожна майбутня мама розповість, з яким азартом друзі та родичі пропонують безліч способів визначити за її зовнішнім виглядом стать її дитини.

Навіть ледь знайомі люди не можуть утриматися від коментарів та заяв, що. мовляв, судячи за формою і розміром вашого живота, у вас хлопчик чи дівчинка – бо вони ще ніколи не помилялися. Якби це було так просто!

Отже, які народні прикмети про що говорять і чи можна їм вірити?

Великий живіт — буде хлопчик. Це міф.

Деякі жінки мають великий животик тому, що швидко набирають вагу. Жирові відкладення з’являються від звичайного переїдання. Все з’їдене, як то кажуть, «іде в живіт». Зайву вагу набирає мама, а отже, і малюк, якому потім важче народжуватиметься.

Нормальним збільшенням ваги за всю вагітність вважається близько 12 кг, причому в різні періоди майбутня мама набирає неоднакову кількість кілограмів.

До речі, акушери радять проводити профілактику великого плоду, а для цього коригувати свій раціон харчування. В його основі має бути м’ясо та рослинна їжа. Практично виключається борошняне та солодке.

Майбутня матуся втратила красу — її «забрала» донечка. Певна доля правди, як не дивно, в цій прикметі є.

Якщо обличчя набрякло, стало одутлим, з’явилися пігментні плями, кажуть, що «дівчинка відібрала всю красу». А з хлопчиком, навпаки – майбутня мама гарнішає. Медики частково згодні з цим: дівчатка «запозичують» у матері жіночі статеві гормони, а хлопчиків їх не потребують.

Ворожіння за формою животика. Це міф.

Згідно з народними прикметами, якщо у жінки, так званий, «гострий», що виступає вперед животик, вона народить хлопчика. А володарка округлого живота, який ніби оперізує вагітну, стане мамою дівчинки.

Що впливає на форму та розмір живота вагітної? По-перше, це розмір дитини. Дійсно, хлопчики при народженні в середньому трохи більше дівчаток, отже, живіт майбутньої мами хлопчика також може бути трохи більшим. Але ця різниця у вазі настільки незначна, що вплинути на форму живота навряд чи може.

По-друге, це розташування плоду. Якщо дитина повернулася спинкою вперед, уздовж живота матері, то живіт виглядатиме трохи загостреним. Якщо спинка малюка розташована ближче до хребта матері, її живіт виглядатиме більш плоским. Але розташування дитини жодним чином не пов’язане зі статтю.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты