Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="276936"]
Роды

5 типів татусів, яких краще не брати на пологи

0
Пологи не для чоловіків із слабкими нервами. І у цій статті ми пояснимо чому! В Україні майбутній тато за бажанням може спокійн

Пологи не для чоловіків із слабкими нервами. І у цій статті ми пояснимо чому!

32 неделя беременности, уход, питание, анализы, роддом, УЗИ, самочувствие мамы

Джерело: Fotolia

В Україні майбутній тато за бажанням може спокійно бути присутнім при народженні дитини та підтримувати кохану дружину. Однак, якими б чоловіки не здавалися сильними та витривалими, деяких краще на пологи не брати:)

ЗАЛЕЖНИЙ ВІД ЧУЖОЇ ДУМКИ

Чоловік ніколи не хотів бути присутнім на пологах, а потім раптово змінив свою думку? Запитайте, що саме спричинило такі зміни. Якщо на запитання він відповість, що багато його товаришів були з дружиною під час пологів або це схвалює начальник, то варто замислитись! Він міг надихнутися історіями інших людей, тому вирішив бути поруч з вами. Під час пологів із такою людиною може статися безліч ексцесів: від переживань до серйозної паніки. У результаті підтримувати доведеться його, а не вас.

ВРАЗЛИВИЙ

Пологи не можна назвати приємним видовищем, тому дуже вразливим таткам краще залишитися за межами пологової палати. Особливо це стосується тих чоловіків, які втрачають свідомість, побачивши краплі крові.


пологи

Джерело: Freepik

ПРЕДСТАВНИК «ЧОЛОВІЧОЇ» ПРОФЕСІЇ

Якщо ваш чоловік військовий, рятувальник, спортсмен тощо, ви й самі повинні здогадуватися, чому йому краще почекати з квітами за дверима. Така категорія людей часто дуже вимоглива, причому не лише до себе, а й до близьких. Дочекатися підтримки та співчуття від такої людини буде непросто. Хоча зарядити енергією та бойовим духом він вас точно зможе:)

БЕЗПОРАДНИЙ

Класно, якщо ваш чоловік позбувся сумнівів та забобонів, готовий тримати вас за руку і допомагати під час народження дитини. Однак важливо розуміти, наскільки вистачить його витримки. Якщо у складних життєвих ситуаціях майбутній тато впадає у ступор, губиться і не знає, що робити, то краще не брати такого на партнерські пологи. Сам того не бажаючи, він може розгубитися та запанікувати.

ЖАРТІВНИК

Чудову п’ятірку завершує любитель гумору та підколів. Звичайно, з таким чоловіком ніколи не скучиш, всі труднощі він може перевести у жарти, нібито знімаючи ступінь переживання. Проте пологова палата не має стати місцем чергового виступу коміка, а медичний персонал не повинен перетворитися на його публіку.

У кожного чоловіка є своє слабке місце: одні не переносять виду крові, інші панікують, третім настільки є нестерпним біль дружини, що вони непритомніють. У пологову палату майбутній батько повинен вирушати відповідально, з усвідомленням того, що на нього чекає. Якщо ж він не готовий бути присутнім безпосередньо під час пологів, у цьому немає нічого страшного. Ще буде безліч можливостей проявити любов і турботу після появи малюка на світ.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты