Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="275737"]
Красота

Неймовірна вагітність: 11 вражаючих фото

0
Талановиті фотографи з різних країн світу показали виняткові фотографії вагітних, які виводять фотографування в цьому жанрі на

Талановиті фотографи з різних країн світу показали виняткові фотографії вагітних, які виводять фотографування в цьому жанрі на новий рівень.

Неймовірна вагітність: 11 вражаючих фото

Джерело: Instagram@thesophiaco

Краса фотографії з жінкою, яка виношує малюка, незаперечна. Однак, далеко не всі фотографи можуть передати цю красу на своїх знімках.

У цій фотопідбірці ми зібрали кадри, які заслуговують на увагу і надихають, демонструючи справжню красу вагітності.

Всі ці фото зроблені не в студії, а на природі. Гармонійне злиття краси вагітного тіла з мальовничими краєвидами, бірюзовими хвилями та вологим піском роблять ці знімки по-справжньому особливими.


Фотографи, що реалізують подібні фотопроєекти, не бояться складнощів та завдяки своїй креативності роблять фотосесії для вагітних справжнім витвором мистецтва.

Неймовірна вагітність: 11 вражаючих фото

Джерело: Instagram@thesophiaco

Фотограф Софія Коста, яка зняла вагітну жінку та її партнера під водою в океані на Гаваях, розповіла, як їй та її колегам вдається підвищувати рівень цього жанру фотографування. За її словами, вся справа – у любові до своєї роботи та прагнення створити не примітивні студійні кадри, а фото, які залишаться у пам’яті надовго.

«Ідея фільмування – «плавання у хмарах», це моя мрія. Вода, її відбивання та заломлення просто вражають мене, і мені ніколи не набридне пробувати щось нове. Мене розчулює все, кожна деталь і дрібниця. Чи можете ви побачити маленьку рибку на цьому фото? Світло під водою завжди заворожує мене. Незалежно від того, скільки разів я пірнаю, скільки разів роблю знімок, це завжди мене вражає та надихає творити. Сподіваюся, побачивши це, ви надихнетеся не менше за мене» — каже вона.

Пропонуємо подивитись фото Софії та інших фотографів з різних країн світу, які демонструють новий рівень фотографування вагітних.

 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты