Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276330"]
Роды

Як день тижня, коли народився малюк, впливає на його життя

0
У кожної дитини свій особливий темперамент, характер та здібності. На думку астрологів, на характер малюка впливає не лише його

У кожної дитини свій особливий темперамент, характер та здібності.

Як день тижня, коли народився малюк, впливає на його життя

Джерело: Unsplash

На думку астрологів, на характер малюка впливає не лише його знак зодіаку, а й день тижня, коли він народився.

Експерти в цій галузі зазначають, що кожен день має свою планету-покровителя, яка впливає на темперамент і характер людини.

Враховуючи ці особливості, можна допомогти дитині реалізувати себе та розкрити її найкращі якості.


ПОНЕДІЛОК

Понеділком керує Місяць. Астрологи переконані, що діти, народжені в перший день тижня, дуже вразливі й добрі. Їм дуже важливо визнання суспільства та соціуму – друзів, шкільних товаришів тощо.

Такі діти можуть бачити пророчі сни, а також вони надчутливі. Місяць наділяє таких дітей тонкою інтуїцією. Точні та природничі науки, наприклад, математика чи фізика, можуть даватися їм важко. Крім того, у майбутньому таким дітям потрібно остерігатися поганих компаній, оскільки негативна якість Місяця — це те, що вони можуть швидко впадати у залежність.

ВІВТОРОК

Вівторком управляє Марс. Ця швидка планета накладає свій відбиток на людей, народжених у вівторок – вони люблять робити все одразу, не відкладаючи. Вони вміють швидко сприймати інформацію, але здебільшого знання залишаються поверхневими.

Діти вівторка часто стають спортсменами, олімпійськими чемпіонами, успішними військовими. Вони також можуть стати політичними лідерами та навіть президентами.

Як день тижня, коли народився малюк, впливає на його життя

Джерело: Freepik

СЕРЕДА

Діти середи перебувають під впливом Меркурія. За своєю природою вони прекрасні оратори, вони завжди можуть домовитися і навіть стати відмінними перемовниками.

Діти, народжені у середу, можуть стати хорошими викладачами та реалізувати себе у сфері продажу. Ключовою негативною стороною дітей середи є їхні маніпуляторські якості. Вони можуть вміло дурити.

ЧЕТВЕР

Четвергом управляє Юпітер, який робить дітей, народжених цього дня, сміливими експериментаторами. Вони люблять виходити за рамки, робити нове та незвичне. У школі досить часто такі діти вчаться погано, зате демонструють приголомшливі успіхи в інституті та дорослому житті.

Діти четверга можуть стати хорошими лікарями, вченими та дослідниками. Для них дуже важливо розвиватися та здобути хорошу освіту.

П’ЯТНИЦЯ

Діти, народжені у п’ятницю, потрапляють під вплив Венери – планети кохання та краси. Вони вміють привернути увагу, налаштувати співрозмовника і досягають успіху з допомогою своєї харизми.

Такі діти дуже творчі. Реалізувати себе якнайкраще вони зможуть у сфері мистецтва – з них вийдуть успішні дизайнери, артисти, фотографи та художники. Щодо здоров’я, то діти п’ятниці схильні до повноти, тому їм слід не ігнорувати спорт та правильне харчування.

Як день тижня, коли народився малюк, впливає на його життя

Джерело: Freepik

СУБОТА

Суботою керує Сатурн – планета обмежень та дисципліни. Найкраща модель виховання для таких дітей – строгість та дисципліна. Перед батьками стоїть важливе завдання – навчити дитину ставити рамки та не виходити за них.

У дітей суботи є всі шанси стати великими бізнесменами та багатими кар’єристами. А ось основною проблемою дітей, народжених у суботу, можуть стати стосунки з оточуючими.

НЕДІЛЯ

Діти, народжені у неділю, живуть під впливом Сонця. Вони мають гарний смак, завжди доглянуті та красиві. Для них важливо перебувати в центрі уваги та завжди чути похвалу – не лише від батьків, а й від педагогів, друзів, а в майбутньому від свого партнера.

Якщо вони засумніваються у своїй винятковості, то сильно страждатимуть. Вони також дуже мстиві, тому їх краще не ображати, адже вони надовго приховують образу і обов’язково витончено помстяться при першій нагоді.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты