Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274239"]
Роды

Як насправді виглядають діти у перші секунди після народження: фотопроєкт

0
Коли ми говоримо про немовлят, перед нашим поглядом постає мила картинка симпатичного малюка з рожевими щічками, що безтурботно ле

Коли ми говоримо про немовлят, перед нашим поглядом постає мила картинка симпатичного малюка з рожевими щічками, що безтурботно лежить на маминих грудях.

пологи, кесарів розтин фото

Джерело: instagram @petrova.svetya

Проте реальність виглядає дещо інакше. Справжній новонароджений – маленька, зморщена, червоно-синя неприваблива грудочка, яку спочатку навіть страшно взяти на руки. І батькам потрібно трохи часу, щоб звикнутися з жорстокою реальністю і зрозуміти, що на веселого малюка з рекламного плаката їх дитина стане схожою лише через кілька місяців після народження.

Побачивши народження свого первістка, французький фотограф Крістіан Бертело вирішив показати світові, як насправді виглядають діти у перші секунди після народження.

«Коли я вперше побачив свого малюка, він був покритий кров’ю та верніксом. Він був схожий на воїна Світла, який виграв свою першу битву з пітьмою. Це було неймовірне видовище», каже Крістіан.


пологи, кесарів розтин фото

Джерело: [email protected]

Через 6 місяців після народження сина Крістіан зустрівся з доктором Жан-Франсуа Морівалем, який працював акушером у лікарні, де народився його син. І той поцікавився, чи Крістіан готовий зробити професійну фотосесію кесаревого розтину. Крістіан відразу погодився, проте минуло 6 місяців, перш ніж він зробив перші фотографії.

Ці 6 місяців були витрачені на те, щоб підготуватися до роботи з бригадою медиків, отримати від клініки дозвіл на присутність у пологовому залі та дозвіл батьків на фотосесію.

пологи, кесарів розтин фото

Джерело: [email protected]

Одного разу лікар зателефонував Крістіану і попередив, що операцію призначено на 8 ранку. Цієї ночі фотограф майже не спав, він згадував, як почувався рік тому, коли народився його син. Після важкої безсонної ночі, схвильований Крістіан поїхав до лікарні. Уся бригада була вже в зборі, чекали лише на нього. Коли почалася операція, Крістіан зауважив, що лікарі та медсестри скоса спостерігають за ним, переживаючи, щоб він не зомлів або не втік з пологової зали. Проте безстрашний фотограф сховався за камеру і просто робив свою роботу.

«Я знав, що мій світ більше не буде тим самим. Я відкладав фотоапарат, а потім знову повертався до операційної. Коли все закінчилося – я зітхнув із полегшенням», — каже Крістіан.

пологи, кесарів розтин фото

Джерело: [email protected]

тіан зрозумів, що це найкращий їхній проєкт. Так народилася серія фотографій Цезар, присвячена дітям, що народилися за допомогою кесаревого розтину.

Подивіться на ці дивовижні фотографії, можливо, ви також зрозумієте, що народження дитини – це одне з найбільших чудес на землі. І що через біль, кров та страждання, з’являються на світ ті, хто потім стає нашими ангелами на все життя – наші діти.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
пологи
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты