Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273500"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Катя Осадча про жахи війни: «Я читаю розповіді дітей про війну і плачу потайки»

0
Українська телеведуча Катя Осадча опублікувала фотографію української мами Олександри Маковій, яка на тілі своєї доньки написала

Українська телеведуча Катя Осадча опублікувала фотографію української мами Олександри Маковій, яка на тілі своєї доньки написала контакти батьків на випадок своєї смерті. Шокуючий кадр надихнув зірку поділитися думками про жахи війни для матерів.

instagram.com/kosadcha

Знімок швидко розлетівся мережою і викликав шокуючу реакцію як у звичайних користувачів, так і у популярних особистостей.

«Підписала Віру на випадок, що з нами щось трапиться, і її хтось підбере вижившу. Або вона загубиться, що теж за моєю логікою могло статися лише за мого відключення. Тоді навіть майнула шалена думка «чому я не зробила їй татуювання з цією інформацією?» — розповіла українська мама в інстаграм.

Катя Осадча про жахи війни

instagram.com/aleksandra.mako

Такі страшні реалії доводиться переживати кожній з нас. Ведуча Катя Осадча поділилася світлиною Олександри і зізналася, що жахи війни вражають її до глибини душі. Іноді вона не стримує сліз:


«Ми майже не плачемо, ми не маємо права показувати дітям, що щось не так, але вони все розуміють, по своєму, але розуміють … Я читаю розповіді дітей про війну і плачу потайки, щоб сини не бачили. На світлині дівчинка Віра, мама Віри написала на її спині контакти і ім’я, на випадок, якщо мама не виживе. Боже, як нам пережити все це?».

Ведуча не знає, як ми зможемо повернутися до нормального життя після війни. Однак вона точно знає, що світ не повинен заплющувати очі на «жах, що відбувається тут і зараз»:

«Як нам, коли настане мир, знову бути, як раніше щасливими в своїх родинах, якщо сотні маленьких ангелів більше не будуть бігати і радіти дощу і калюжам, а батьки будуть все життя нести цей біль. Світ не має закривати очі на цей жах, що відбувається тут і зараз. Це має закінчитися… але ми не пробачимо і відчуття люті і жага помсти буде з нами до кінця днів», — написала вона у своєму дописі.

Катя Осадча з сином

instagram.com/kosadcha

На публікацію Осадчої також відреагували її зіркови колеги, серед яких матусі Наталка Карпа, Ілона Гвоздьова та Лілія Подкопаєва. У своїх інстаграм-сторіс прокоментували шокуюче фото Маша Єфросиніна та Настя Каменських.

instagram.com/mashaefrosinina

instagram.com/kamenskux

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты