Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273415"]
Новости

Катя Осадча розкритикувала вагітну Тодоренко: «Запрошуємо народити в бомбосховищі»

0
Популярна телеведуча Катя Осадча продовжує критикувати дії зіркових колег, які замовчують війну і тим самим підтримують режим Пут

Популярна телеведуча Катя Осадча продовжує критикувати дії зіркових колег, які замовчують війну і тим самим підтримують режим Путіна. Нещодавно зірка прокоментувала «мовчання» Регіни Тодоренко.

Катя Осадча розкритикувала вагітну Тодоренко

Джерело: instagram.com/kosadcha, instagram.com/reginatodorenko

Одеситка Регіна Тодоренко, яка проживає та будує кар’єру в Росії, досі не відреагувала на напад проти України. І це при тому, що її батьки залишились в рідному місті. Дівчина поводить себе, наче Голуб Миру, не називаючи війну війною. Натомість вона розбирає гардероб для підписників, ділиться рекомендаціями фільмів, а також скаржиться, що її друга вагітність проходить важче за першу.

В той же час українські жінки буквально народжують у бомбосховищах та зруйнованих пологових будинках, а деякі взагалі втратили новонароджених дітей під обстрілами. Та про це Регіна не вважає за потрібне говорити на публіку. Краще виклисти фото з коханим Владом Топаловим і підписати: «Мир спасет только любовь».

Регіна Тодоренко

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Позиція таких зірок, як Тодоренко, викликає негатив у небайдужого суспільства. Воно й не дивно, адже кожен зараз проходить через важкі випробування через агресію РФ. Найгірше, що можуть робити подібні селебрітіс, — це замовчувати злочини напавшої держави і робити вигляд, ніби нічого не відбувається.


Така позиція викликає розчарування та лють не лише у звичайних людей. Серед незадоволених багато українських зірок. От нещодавно прокоментувати ситуацію вкотре вирішила Катя Осадча. Ще на початку війни вона намагалася достукатися до Регіни, щоб та розповіла про російську агресію своїм підписникам. Та все марно. Втім, розмови дівчини про складнощі другої вагітності у такий час змусили зірку «Світського життя» заговорити знову:

«Не хотіла чіпати тему, але ні, напишу, може, колись крига скресне. Від вагітної Регіни Тодоренко мовчання ще болючіше, запрошуємо народити в бомбосховищі, приїзд організуємо», — прокоментувала Осадча в інстаграм.

Катя Осадча про Регіну Тодоренко

Джерело: instagram.com/kosadcha

Багато хто вважає, що Регіна вирішила мовчати заради порятунку власної кар’єри у країні-агресорці. Ведуча Катя Осадча вже неодноразово говорила про артистів, які мовчать, бо вони «внє палітікі» і звичайні люди, які нічого не можуть зробити. Однак, маючи мільйонну аудиторію, можна доносити правду про трагедію, яка спіткала українців.

А що думаєте ви?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты