Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274976"]
Новости

«Це однозначно від серця»: Тімур Мірошниченко разом з дружиною всиновлять дитину

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2022.06.24
0
Ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна зізналися, що планують всиновити дитину. Тімур та Інна обговорювали можливіст

Ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна зізналися, що планують всиновити дитину.

Тімур Мірошниченко з дружиною усиновлять дитину

instagram.com/timur.miroshnychenko

Тімур та Інна обговорювали можливість всиновлення дитини ще до війни. Остаточне рішення вони прийняли вже після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це ведучий розповів в інтерв’ю Аліні Доротюк.

«Ми почали говорити про усиновлення так, наче ми це вже узгодили. Ми навіть не обговорювали це питання. Просто почали говорити в такому ключі, ніби це вже доконаний факт. Це наше рішення».


За словами Мірошниченко, їхня родина морально вже готова до всиновлення. Вони чудово розуміють, що на них чекає випробування.

«Діти з дитячого будинку – дуже різні. Якщо вони травмовані, а ми не можемо знати, яке життя було до знайомства з нами, нам із цим працювати і нам нести цей хрест. До цього потрібно бути готовим, щоб це не було якимось сюрпризом. Морально ми готові до того, що це буде випробування», — розповіла дружина ведучого.

Тімур Мірошниченко з дружиною та дітьми

Джерело: instagram.com/timur.miroshnychenko

Подружжя планує всиновити дитину за рік чи два і лише за покликом серця.

«Це однозначно від серця, ти ж не можеш собі напланувати. Ти ж не прийдеш і не скажеш: «Покажіть усіх». Це ж трохи інша історія. Тут треба конект відчути. Він можливий лише під час живої зустрічі. Коли відчуємо, що це наша дитина, тоді всиновлюватимемо», – зазначив Мірошниченко.

Нагадаємо, ведучий Тімур Мірошниченко одружився на своїй коханій Інні Рудник в 2018 році. У пари вже є донька Мія та син Марко. Після 24 лютого заради безпеки Інна з дітьми виїхала до Німмеччини та повернулася до чоловіка лише через три місяці розлуки.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты