Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274976"]
Новости

«Це однозначно від серця»: Тімур Мірошниченко разом з дружиною всиновлять дитину

0
Ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна зізналися, що планують всиновити дитину. Тімур та Інна обговорювали можливіст�

Ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна зізналися, що планують всиновити дитину.

Тімур Мірошниченко з дружиною усиновлять дитину

instagram.com/timur.miroshnychenko

Тімур та Інна обговорювали можливість всиновлення дитини ще до війни. Остаточне рішення вони прийняли вже після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це ведучий розповів в інтерв’ю Аліні Доротюк.

«Ми почали говорити про усиновлення так, наче ми це вже узгодили. Ми навіть не обговорювали це питання. Просто почали говорити в такому ключі, ніби це вже доконаний факт. Це наше рішення».


За словами Мірошниченко, їхня родина морально вже готова до всиновлення. Вони чудово розуміють, що на них чекає випробування.

«Діти з дитячого будинку – дуже різні. Якщо вони травмовані, а ми не можемо знати, яке життя було до знайомства з нами, нам із цим працювати і нам нести цей хрест. До цього потрібно бути готовим, щоб це не було якимось сюрпризом. Морально ми готові до того, що це буде випробування», — розповіла дружина ведучого.

Тімур Мірошниченко з дружиною та дітьми

Джерело: instagram.com/timur.miroshnychenko

Подружжя планує всиновити дитину за рік чи два і лише за покликом серця.

«Це однозначно від серця, ти ж не можеш собі напланувати. Ти ж не прийдеш і не скажеш: «Покажіть усіх». Це ж трохи інша історія. Тут треба конект відчути. Він можливий лише під час живої зустрічі. Коли відчуємо, що це наша дитина, тоді всиновлюватимемо», – зазначив Мірошниченко.

Нагадаємо, ведучий Тімур Мірошниченко одружився на своїй коханій Інні Рудник в 2018 році. У пари вже є донька Мія та син Марко. Після 24 лютого заради безпеки Інна з дітьми виїхала до Німмеччини та повернулася до чоловіка лише через три місяці розлуки.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты