Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279009"]
Новости

Тимур і Інна Мірошниченко розсекретили ім’я молодшого сина та показали його обличчя

0
Телеведучий Тимур Мірошниченко та його дружина Інна вперше показали обличчя свого прийомного сина та розповіли його історію у екс

Телеведучий Тимур Мірошниченко та його дружина Інна вперше показали обличчя свого прийомного сина та розповіли його історію у ексклюзивному інтерв’ю для видання Viva.

Тимур та Інна Мірошниченко

Джерело: instagram@_inna_mi_

Їхнього дворічного хлопчика звуть Марсель і народився він на Житомирщині передчасно з серйозними проблемами зі здоров’ям. За розповіддю Тимура, Марсель народився з критично малою вагою 1 кг 400 г, і від нього відмовилися ще в пологовому будинку. Згодом йому довелося пройти операцію, після якої він був переведений до інтенсивної терапії на 4 місяці. І тільки наближаючись до п’ятого місяця життя малюк досяг показників, які мали бути з народження.

Після лікування малюка перевели до дитячого будинку, де Марсель проживав до моменту, коли зустрів своїх нових батьків – Тимура та Інну. Біологічні батьки Марселя ніколи не з’являлися в дитячому будинку.

У Марселя були також проблеми з хребтом, які з’явилися в результаті недостатнього індивідуального підходу до дітей у дитячому будинку. Його почали навчати користуватися горщиком, але він ще не був готовий до цього.


«У дитячих будинках, які б вони класні не були, немає індивідуального підходу до дітей. Тому в Марселя багато супутніх проблем через це. Там є різні вікові групи: наприклад, діти від 0 до року всі дружно роблять все, що мають робити у такому віці. Ніхто не дивиться на те, наскільки малеча розвинена. У наступній групі від року і старше всі діти мають сидіти на горщику. А те, що ця дитина не відповідає за своїми показниками дітям в рік, усім байдуже. Його все одно посадять на горщик. Тепер у Марселя від цього проблеми з хребтом», — розповів Тимур.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Inna Miroshnychenko ?? (@_inna_mi_)

Ведучий також поділився тим, що вони з дружиною довго готували своїх старших дітей – трирічного Марка та п’ятирічну Мію – до з’явлення нового члена родини. Але іноді у Марка виникають ревнощі через поділ уваги батьків.

«У Марка іноді проявляються якісь ревнощі, бо він звик бути єдиним хлопчиком, а тут з’явився Марсель, і увагу батьків довелося ділити. Ми з розумінням ставимося до адаптації, бо як не крути, це для всіх стрес і нові умови. Марко вже звик і зрозумів, що йому нічого не загрожує. А Мія — природжена старша сестра: навколо Марсіка в’ється, в усьому допомагає, годує його, безперестану обіймає і цьомає. Якщо в перші дні він ще пручався, то зараз зрозумів, що це той, хто його дуже любить», — додав телеведучий.

Перед офіційним усиновленням Тимур і Інна Мірошниченко часто відвідували Житомирський дитячий будинок, де знайомилися зі своїм майбутнім сином. Інна ділилася, що хлопчик має особливість — він дуже крихітний. Фактично, він настільки маленький, що одяг для дев’ятимісячних дітей йому ще дуже великий.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты