Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="93238"]
Досуг

Як зробити четвергову сіль і як її застосовувати

Old date: 2017-04-13
Current date: 2022.12.09
New date: 2022.04.20
0
Напередодні Великодня 2022 року, в Чистий четвер, обов'язково зробіть Четвергову сіль. Це надійний оберіг та захист для себе, свого бу

Напередодні Великодня 2022 року, в Чистий четвер, обов’язково зробіть Четвергову сіль. Це надійний оберіг та захист для себе, свого будинку, рідних та близьких.

четвергова сіль, Великодень

Джерело: shutterstock

Зробити Четвергову сіль зі звичайної кухонної солі можна лише у Чистий четвер перед Великоднем. Для приготування Четвертгової солі на Великдень 2022 потрібно прожарити звичайну сіль на сковорідці, читаючи молитви. Так, людині зі світлими добрими думками, молитви допоможуть перетворити звичайну кухонну сіль на лікувальну, приготувати оберіг для себе та членів своєї сім’ї.

 

Як готувати четвергову сіль?

Кожну господиню цікавить, що можна і що не можна робити на Великодній тиждень, адже кожен день має своє символічне значення, як і Чистий (Страсний, Великий четвер). Існує кілька способів приготування Четвергової солі на Великдень. Пропонуємо один із них.


Знадобиться:

 • пачка звичайної кам’яної солі великого помелу
 • 12 ложок житнього борошна.

Як робити:

Розігріти на плиті сковорідку з товстим дном і висипати на неї сіль і муку, при цьому примовляючи таку молитву:

«Чистий Четвер, від хробаків і від будь-якого гада збережи й помилуй на довгий час».

Далі, прожарюючи сіль на сковороді, потрібно прочитати молитви:

Отче наш — 3 рази

Богородиця — 3 рази

Сон Пресвятої Богородиці — 3 рази

Живі мощі — 7 разів.

 Прожарювати суміш борошна і солі на сковорідці необхідно до того часу, поки суміш не потемніє.

четвергова сіль, Великодень

Джерело: Burda Media

Як зберігати та використовувати Четвергову сіль

Зберігати Четвергову сіль необхідно в полотняному мішечку. Зшийте його заздалегідь. Коли четвергова сіль охолоне, її потрібно перекласти в мішечок — важливо, щоб кожен член сім’ї брав участь у цьому, нехай кожен покладе в мішечок жменю четвергової солі.

Прикмети та обряди:

 1. Четвергову сіль потрібно зберігати на кухні у дерев’яній сільничці біля плити, сторонні люди не повинні її бачити.
 2. Четверту сіль додають у їжу при приготуванні. Будь-яка страва, приготована з Четверговою сіллю стане прекрасним антивірусним захистом для всіх членів сім’ї та надійним захистом від застуд та хвороб, поганого ока, прокльонів. Додаючи четвергу сіль у блюдо потрібно прочитати 90 псалом.
 3. Хтось у сім’ї захворів? Додайте трохи Четвергової солі у воду і дайте таку воду випити хворому, хвороба швидко відступить.
 4. Для енергетичного захисту будинку насипте в кожен кут будинку і під ліжко кожного члена сім’ї по щіпці Четвергової солі.
 5. Посварилися з коханим чоловіком? Покладіть мішечок із Четверговою сіллю під подушку і загадайте бажання.
 6. Бажаєте повернути коханого? Киньте щіпку Четвергової солі у вогонь із проханням до коханого повернутися.
 7. Для зміцнення здоров’я насипте щіпку Четвергової солі у воду для купання — це міцний захист і для дитини, і для дорослої.

Каждый день в преддверии Пасхи — это особый день. Как вы его проведете, таким и будет здоровье ваших близких, а также мир, царящий в семье.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты