Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274686"]
Воспитание

10 речей про які зобов’язані знати татусі дівчат

0
Є речі про які батьки мають знати заздалегідь, щоб виховати дитину у благополуччі і взаєморозумінні. Не лише мами, а й тата пови�

Є речі про які батьки мають знати заздалегідь, щоб виховати дитину у благополуччі і взаєморозумінні.

татусь і донька

Джерело: Unsplash

Не лише мами, а й тата повинні докладати зусиль, коли йдеться про виховання дітей. Адже татусі не менш авторитетні для дитини.

У цій статті ви дізнаєтесь про 10 речей, який має знати кожен батько дівчини.

Вона помічає, як ви ставитесь до її мами

Варто пам’ятати: найкраще, що ви можете зробити для своєї доньки – любити її матір. Своїм люблячим ставленням до своєї дружини ви будете показувати дітям гарний приклад взаємовідносин. Крім того, вони будуть рости у любові і взаєморозумінні.


Бути близько не означає просто бути присутнім

Той простий факт, що ви перебуваєте біля неї, ще не означає, що ви насправді знаходитесь поряд з нею. Дитині важливо, щоб ви більше часу проводили з нею і були поруч у потрібний момент.

Проживайте події з її життя разом з нею

Багато з нас бажають побудувати успішну кар’єру, забуваючи заради кого ми це робимо. Це можу бути складно, але намагайтеся проживати кожну подію з донькою, навіть якщо воно не приводить до захоплення.

Зберігайте спогади

Кажуть, що основною роботою татусів – бути в родині охоронцем спогадів. Намагайтеся зберігати як можна більше спогадів з вашими дівчатами. Спробуйте звертати увагу на маленькі повсякденні дрібниці і з них робити своєрідні свята. Це не обов’язково має дорого коштувати або бути дуже спланованим, але це має бути щиро – від самого серця.

Не віддаляйтесь від неї, коли вона виросте

Ви будете шкодувати, якщо втратите емоційний зв’язок зі своєю дочкою тоді, коли вона проходила особливо складний період для дівчат. Це не означає нав’язуватися. Ви і так будете знати все, що коїться в її житті, бо вона не захоче тримати від вас секретів.

татусь і донька

Джерело: Unsplash

Ви прямо впливаєте на те, кого вона вибере в ролі майбутнього обранця

Ви дійсно маєте безпосередній вплив на її особисте життя: ви представляєте тип чоловіка, якого вона скоріш за все вибере в якості партнера.

Вона хоче бути любимою

Ніхто неспроможний виконати так блискуче роль батька, як ви самі. Так, ваша дочка ще не раз розчаровуватиме вас, робитиме помилки, може, навіть відвернеться від вас, але не давайте їй приводу хоч на секунду засумніватися у вашій любові. Подивіться їй прямо у вічі і скажіть, як сильно ви її любите.

Не проморгайте

Виконуйте роль батька з гідністю, живіть нею, цінуйте кожну мить, не проґавте цей шанс, який дається не так часто в житті.

Привчіть її до спорту

Покажіть, що спорт – один з пунктів дбайливого ставлення до власного здоров’я і благополуччя. Але також не варто забувати про інтелектуальний розвиток, адже жіночність це не просто плаття для принцес і казки про принців на білому коні.

Ти пробачиш мене?

Треба вміти признавати свої помилки. Коли ваші дії не відповідають намірам, або ви помітили, що якось образили її, щиро попросіть вибачення. Безперечно, вона вас простить і зрозуміє, що просити вибачення не є слабкістю.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты