Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277774"]
Воспитание

Мама у декреті: 10 ситуацій, у яких точно була кожна матуся

0
Бути батьками – велика відповідальність та велике щастя. І хоча життя кожної мами по різному яскраве, є типові ситуації, в яких точ�

Бути батьками – велика відповідальність та велике щастя. І хоча життя кожної мами по різному яскраве, є типові ситуації, в яких точно побувала кожна жінка з дитиною. Ставтеся з гумором до змін, які відбулися з вами після пологів. Ми вас розуміємо і підтримуємо!

Мама Мама у декреті: 10 ситуацій, у яких точно була кожна матуся

Джерело: Freepik

Пропонуємо подивитися на 10 дуже життєвих ситуацій, у яких ми впізнали себе. А ви?

Вагітність і пологи

Усю вагітність ми чекаємо і боїмося, і кажемо, що ще не готові… Але пологи як весна! Прийдуть обов’язково! І ось тиждень перед пологами! Здається із запитанням: «Ну як справи? Ще не народила?» — зателефонував кожен родич і знайомий, включаючи першу вчительку (так, вона теж має сторінку у ФБ). І фраза: «Швидше б уже народити!» — просто рефреном звучить усередині. У мозку? Так здається у всьому тілі! Через дві години після пологів ми клянемося собі: «Більше ніякого сексу! Гаразд — лише з контрацепцією і лише у безпечні дні!». Через пару років, коли синочок вже дав мамі та татові трохи розігнутися і подихати, мама така і каже татові: «Дорогий… Здається я хочу донечку…».

вагітність Мама у декреті: 10 ситуацій, у яких точно була кожна матуся

Джерело: instagram@taylergolden

У декретній відпустці

Спочатку ми марно намагаємося пояснити чоловікові, що сидіти в декреті — не простіше, ніж працювати. Він не вірить, але помінятись місцями відмовляється: боягузливо збігає в офіс, утримати його вдома немає жодної можливості! Через рік, піддавшись на вмовляння та втомившись від дружини з її постійним «Швидше б на роботу!» та розповідями про те, що їй потрібна соціалізація, але дитячий майданчик та прекрасний парк чомусь не влаштовують, чоловік вирішує найняти няню, а дружину відпустити в офіс! Ура? Ні! Чи не ура! В офісі мама тільки й думає: «Скоріше б додому!».


 Мама у декреті: 10 ситуацій, у яких точно була кожна матуся

Джерело: instagram@allthatisshe

Після важкого дня

Перемивши все і всіх, уклавши спати дітей і чоловіка, ви не лягаєте… Робите собі чай, дістаєте бублики, згущене молоко або цукерки (загалом, щось заборонене) і влаштовуєте романтичну вечерю… з Інстаграмом.

Сім’я збирається на прогулянку

Це означає, що тато приймає душ, голиться, прасує футболку … А мама тим часом відмиває дітей, ловить, щоб одягнути, годує їх, міняє одяг, бо обидва примудрилися забруднитись, витягує лляну сукню з гори випраної білизни. Недбалість і пом’ятість у тренді — ви не знали?) і… чує запитання коханого (з легким докором у голосі): «Дорога, ти ще довго?..»

Слінгомама

У каталозі мама зі слінгом виглядала як модель. Дитина щаслива, панночка схожа на феєчку! Насправді виявилося, що без слінгконсультанта безболісно обгорнути цю стильну ганчірочку навколо себе, при цьому не впустити і не задушити малюка дуже проблематично.

Мама у декреті: 10 ситуацій, у яких точно була кожна матуся

Джерело: instagram@ameliahannah

Вкладаємо спати

Ми за спільний сон! Укладаєш дитину, лягаєш поруч і думаєш: «Зараз засне, а я, нарешті, пощипаю брови, вимию голову і зроблю депіляцію». Прокидаєшся через дві години: все на місці (і брови, і шевелюра, і ноги), але тебе це вже не хвилює. Потрібно дитину годувати.

мама у декреті Мама у декреті: 10 ситуацій, у яких точно була кожна матуся

Джерело: instagram@jhoannarola

Він мені посміхнувся! Він любить мене!

Звісно любить! Любить просто! Але часто діти посміхаються, коли відчувають полегшення, зробивши всі свої важливі справи у підгузку.

Мамо, візьми мене на ручки!

Ми потрібні дітям. І це радує! Ну хто ще вискочить із ванни, щоб поправити ковдру так, як тільки мама може? Чи допоможе розгорнути цукерку, одночасно з цим намагаючись припаркуватися? Чи знайде будь-яку втрачену іграшку і, одягнувши рюкзак на плечі, візьме на ручки (вони ж вільні!)?

мама з сином міндром дауна Мама у декреті: 10 ситуацій, у яких точно була кожна матуся

Джерело: instagram @nothingdownaboutit

А тепер… дискотека

Мамі й без танців весело. І без музики, до речі, також. Ідеальна вечірка – порожнє кафе, смачна кава та капкейки. І так! Ти можеш з’їсти ціленький, сидячи і… каву допити, поки вона ще тепла!

Татова турбота

Татко любить свою дитинку! Сильно-сильно! Тому після того, як матуся поклала дитину спати, татко підходить і перевіряє, чи дихає дитинка… Сам сопить так голосно, що дитину будить. Кричить вона так, що стає ясно: «Дихає!». Ура!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты