Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277663"]
Воспитание

10 речей, які має робити тато, а не лише мама

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2023.03.15
0
Хто сказав, що тільки мама має дбати про дитину? Ця думка не тільки помилкова, а й категорично неприйнятна у сучасних реаліях життя.

Хто сказав, що тільки мама має дбати про дитину? Ця думка не тільки помилкова, а й категорично неприйнятна у сучасних реаліях життя.

тато і дитина

Якщо ви стали біологічним батьком, це ще не означає, що ви автоматично стали татом. Прояв турботи, та й звичайні побутові речі, які необхідні дитині, мають виконуватися не лише мамою, а й татом.

Думка про те, що прання, прибирання, готування, прогулянки з дитиною та інші звичайні речі – це зона відповідальності виключно жінки давно в минулому.


Пропонуємо дізнатися, які речі має робити тато, а не лише мама.

ВКЛАДАТИ СПАТИ

Безумовно, до певного віку дитині потрыбне материнське молоко та підмінити дружину неможливо. Але з приходом віку, коли в материнському молоці вже немає жодної потреби, татові варто почати «включатися». Пам’ятайте, що це так приємно засинати на руках батька. Так дитина відчуває батьківську любов, у її найприємнішому прояві.

ГОТУВАТИ ЇЖУ

Чудово, якщо батько зможе у свій вихідний день звільнити маму від перебування на кухні. Дитина також з радістю з’їсть обід, приготований татом, і розумітиме, що його батьки – чудові кулінари! До того ж він побачить, що тато прагне допомогти мамі і це формуватиме розуміння того, що таке здорові стосунки.

ЗАЙМАТИ ДИТИНУ

Існує думка, що тато може грати лише з сином. Але це не так! Дитині потрібне спілкування зі своїми батьками – і з мамою, і з татом, однаково. Більше спілкуйтеся зі своєю дитиною – це дуже важливо для її розвитку.

тато та дитина

Джерело: Unsplash

ДІЗНАВАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО СВОЮ ДИТИНУ

Сходіть разом з дитиною до поліклініки, відвідайте батьківські збори у школі чи дитячому садку. Дізнайтеся більше про свою дитину: чим вона хворіє, як навчається, чим захоплюється. І не зі слів мами.

ПРИВЧАТИ ДО ГІГІЄНИ

Купайте дитину, чистіть разом зуби, стрижіть нігті, завантажуйте речі в пральну машинку, привчайте до охайності. Показуйте своїм прикладом, що чоловік – не лише здобувач грошей та людина, яка приносить подарунки. Побут – одна з важливих частин нашого життя, і ви маєте показати своїй дитині, що ви берете участь у житті своєї сім’ї.

КУПУВАТИ ДИТИНІ ОДЯГ

Вважається, що чоловіків дратує шопінг. Проте перекладати відповідальність за стиль дитини на маму – це погана ідея. Тато теж повинен ходити з дитиною по магазинах і допомагати їй вибирати речі – до того ж у цей час ви зможете краще дізнатися про смаки своєї дитини та поспілкуватися з нею.

тато та дитина

Джерело: Unsplash

ЗАЛИШАТИСЯ З ДИТИНОЮ НА ЛІКАРНЯНОМУ

Чому це завжди повинні робити лише дружини чи бабусі? За законом чоловіки давно мають на це право. Нехай суспільство звикає, що це цілком нормально.

ГРАТИ РАЗОМ В ІГРИ

Ліпити паски в пісочниці – не чоловіча справа? А ні. Папи теж можуть весело проводити час із дітьми та грати з ними у різні ігри. Дитині приємно, а тато може поринути у дитинство. Це, до речі, допомагає впоратися із повсякденним стресом.

МАТИ СПІЛЬНІ ЗАХОПЛЕННЯ

Помалюйте разом, зберіть пазл або пограйте в Лего. Варіантів – безліч! Не ігноруйте бажання дитини проводити з вами більше часу. Приберіть планшети та смартфони, і просто присвятіть деякий час іграм зі своєю дитиною, якій це потрібно як повітря.

ДАТИ ЗРОЗУМІТИ, ЩО МАМА — НЕ СЛУЖНИЦЯ

Мама – не служниця. І ви маєте своїм прикладом показувати це дитині. Не треба бігти до мами, як у ательє, коли на одязі сина відірвався гудзик. Пришийте самостійно! Не треба бігти до дружини, як у пральню, коли футболка дочки стала брудною після обіду. Випріть самі! Ваші діти, як і ви, повинні розуміти, що мама – така сама особистість, як і ви. І її треба берегти і піклуватися стосовно неї так само як це робить вона.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты