Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273468"]
Воспитание

Купити за гроші: 3 дорогі речі, які батьки мають дати своїй дитині

0
Чи батьки мають купувати дитині квартиру? На цю тему йде чимало суперечок, адже багато дітей вважають, що їхні батьки зобов'язані за

Чи батьки мають купувати дитині квартиру? На цю тему йде чимало суперечок, адже багато дітей вважають, що їхні батьки зобов’язані забезпечити їх житлом. Давайте розберемося, що саме повинні дати батьки своїм дітям.

3 дорогі речі, які батьки мають дати своїй дитині

Джерело: Freepik

Насправді батьки повинні дати дитині ту базу для життя, завдяки якій згодом вона сама зможе придбати собі нерухомість.

Пропонуємо розібратися, які дорогі речі батьки справді мають дати дитині.

Гарне здоров’я

виховання дітей

Джерело: Unsplash

Питання турботи про здоров’я дитини завжди має стояти на першому місці. Ви можете відмовити малюкові в дорогій іграшці, але ніколи не заощаджуйте на його здоров’ї. Хороші батьки зобов’язані забезпечити дитину якісним медичним обслуговуванням, яке іноді може коштувати дуже недешево.


Вкрай важливо, щоб батьки могли не лише сплатити кваліфіковану допомогу лікарів, якщо це буде необхідно, але й приділити увагу профілактиці хвороб. Це означає, що потрібно зміцнювати імунітет дитини, дбати про здоров’я зубів, забезпечити гідні умови проживання тощо. Здоров’я – найцінніше, що є в людини і важливо змалку підтримувати здоров’я малюка.

Гарна освіта

виховання дітей

Джерело: Unsplash

Коли йдеться про освіту дитини, завдання батьків – зробити все можливе, щоб вона отримала ті важливі знання, які в дорослому житті зможуть її «прогодувати» і дати їй той рівень життя, про яке вона мріяла.

Батьки дійсно повинні допомогти дитині здобути хорошу освіту, адже реалії сучасного життя далекі від міфу про те, що для реалізації себе знадобиться винятково талант. У чому має полягати допомога? Багато в чому – від пошуку хорошого репетитора, який допоможе дитині покращити успішність, до вступу до ВНЗ, яка може коштувати чималих грошей.

Жертвуючи своїм часом, грошима та силами, батьки повинні пам’ятати, що таким чином інвестують у майбутнє свого чада і роблять для нього найцінніше – дають знання, які допоможуть дитині реалізуватися та стати щасливою. Адже хороша освіта – найважливіший крок у вихованні людини, яка буде здатна самостійно забезпечувати себе всім необхідним та впевнено стояти на ногах.

Якісний одяг

виховання дітей

Джерело: Unsplash

Йдеться не про брендовий або дизайнерський одяг та взуття, а про якість. Тільки якісний одяг забезпечить дитині комфорт протягом дня.

Для дитини важливо носити одяг з натуральних матеріалів, які не викликають алергію, добре зберігають тепло в холодну пору року та дозволяють шкірі «дихати» влітку.

Гарний, але дешевий синтетичний одяг – не найкращий вибір для ніжної шкіри та здоров’я дитини. Безумовно, діти швидко ростуть, тому одяг і взуття стають непридатними. Але це не привід позбавляти дитину якісного одягу.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (3 оценок, среднее: 2,33 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты