Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279100"]
Воспитание

10 речей, на які дитина має право з народження

0
Кожна дитина, незалежно від свого віку чи соціального стану, має набір невід’ємних прав, які гарантують їй гідне та без

Кожна дитина, незалежно від свого віку чи соціального стану, має набір невід’ємних прав, які гарантують їй гідне та безпечне дитинство. Ось 10 основних речей, на які дитина має абсолютне право з моменту свого народження.

права дитини

Источник: instagram@babylookstudio

1. Право на життя та захист від насильства. Кожна дитина має право на життя, здоров’я та захист від будь-якої форми насильства чи незаконних дій, що можуть їй завдати шкоди.

2. Право на ім’я та належність до сім’ї. Дитина має право на власне ім’я та гідне життя у сім’ї, яка її доглядає та виховує. Вона має право на захист від будь-якого виду відокремлення від сім’ї, яке може їй завдати шкоди.

3. Право на освіту. Кожна дитина має право на доступ до освіти, яка допомагає їй розвиватися, вчить її навичкам та знанням для майбутнього життя.


4. Право на здоров’я та медичну допомогу. Дитина має право на високий стандарт медичної допомоги та догляду, що забезпечують їй здоровий фізичний та психічний стан.

5. Право на відпочинок та розваги. Дитина має право на відпочинок, гру та розваги, які сприяють її фізичному та емоційному розвитку.

6. Право на свободу висловлювання. Кожна дитина має право на свободу висловлювання своїх думок та поглядів без будь-яких обмежень.

10 речей, на які дитина має право з народження

Джерело: Freepik

7. Право на захист від дискримінації. Дитина має право на рівний доступ до всіх можливостей та захист від будь-якої форми дискримінації.

8. Право на захист від експлуатації. Кожна дитина має право на захист від будь-якого виду експлуатації, включаючи дитячу працю та сексуальну експлуатацію.

9. Право на особисту гідність. Дитина має право на повагу до своєї особистої гідності та відсутність будь-якого виду фізичного та емоційного насильства.

10. Право на захист від війни та конфліктів. Дитина має право на захист від участі в війнах та збройних конфліктах, а також на захист під час війни.

Ці права становлять основу для створення сприятливого середовища, у якому кожна дитина може вирости щасливою, здоровою, здійснюючи свій потенціал.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты