Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="214555"]
Воспитание

10 речей, які дитина не повинна вам!

0
Дитина не ваш боржник і не іграшка в ваших руках, і не дивлячись на те, що ви її сильно любите й робите для неї все можливе, вона все о�

Дитина не ваш боржник і не іграшка в ваших руках, і не дивлячись на те, що ви її сильно любите й робите для неї все можливе, вона все одно не повинна вам ці 10 речей.

виховання дітей, характер дитини

Джерело: Shutterstock

Не має відповідати вашим очікуванням

Ви хотіли виростити математика, але дитина захопилася живописом? Це тільки ваші фантазії і нічого більше. У вас росте особистість зі своїми бажаннями й здібностями, дозвольте дитині бути тим, ким вона хоче, й повірте, — це прекрасно в будь-якому випадку.

Не зобов’язана бути з вами відвертою

Ви можете збудувати довірчі відносини зі своєю дитиною, і її відвертість може стати вдячністю за ваше ставлення, але все це повинно бути за її бажанням. Ви не можете й не повинні змушувати дитину бути з вами відвертою.

Не має слухатися тільки із принципу «Хто тут старший»  

Апеляція до ієрархії за віком можливо має сенс для вас, але для дитини це невірний підхід у виборі авторитетів. Адже дорослі бувають різними, у ваших інтересах розповісти дитині це до того, як вона зіткнеться з недоброчесними дорослими.


виховання дітей, характер дитини

Джерело: pixabay.com

Не має бути зручною

Це у вас в житті суцільні графіки, таймменеджмент і бажання вписатися в них. А у дитини поки що зовсім інше, цілком щасливе життя. І тому не варто вважати її одним з пунктів свого плану. Не потрібно записувати дитину на гуртки тоді, коли це зручно вам або кричати на неї з приводу того, що вона зупинилася в супермаркеті для того, щоб роздивитися іграшки.

Не має дружити з ким би ви хотіли  

Ви на майданчику або в батьківському комітеті здружилися з однією з мам і тепер хочете, щоб і ваші діти дружили, поки ви з нею з захватом спілкуєтеся? Не нав’язуйте дитині дружбу, якщо їй підходить інший малюк, вона знайде спільну мову з ним самостійно.

виховання дітей, характер дитини

Джерело: pixabay

Не має відповідати вимогам

Є якась дівчинка в класі, яка вчиться краще ніж ваша дочка? Будь-хто може зробити колесо, а ваша дитина не може? Нічого страшного в цьому немає, не сійте в дитині комплекси, вона не повинен бути такою, як усі. У неї можуть бути свої унікальні здібності.

Не повинна стимувати сльози

Якщо дитина засмучується й плаче через дрібниці, не забороняйте їй плакати. У дитини емоції повинні знаходити вихід. Вони повинні знаходити вихід навіть у дорослого, тому що в більшості випадків вони накопичуються, а потім вириваються у вигляді істерики або депресії.

виховання дітей, характер дитини

Джерело: Shutterstock

Не має ділитися, якщо не хоче

Дитина повинна захотіти поділитися іграшкою або смаколиками з іншими малюками чи дорослими. Якщо його поки немає, нічого страшного. Не змушуйте це робити, інакше у дитини так і не сформується бажання ділитися й допомагати.

Не зобо’язана допомагати вам проти своєї волі

Не змушуйте дитину прибирати разом з вами або готувати. В її житті поки що домінуючою є гра, пропонуйте їй якісь чарівні завдання, але не змушуйте допомагати по дому. Дитина обов’язково проявить ініціативу сама спостерігаючи за вами.

виховання дітей, характер дитини

Джерело: Shutterstock

Не має ломати свій характер

Уже в крихітці був закладений характер, який залежав від того, як проходила вагітність, генетики, дня, року й місяця народження, обраного ім’я і оточення. Ви можете згладжувати кути й намагатися виховати в дитини хороші якості, але не зможете й не повинні ламати характер дитини. Запальні та емоційні залишаться такими, це не означає, що вони в чомусь гірше тихонь.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты