Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="271743"]
Новости

Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили сина: фото

0
Катя Осадча та Юрій Горбунов особливо відзначили День святого Миколая. У цей день вони нарешті охрестили свого молодшого сина Дани

Катя Осадча та Юрій Горбунов особливо відзначили День святого Миколая. У цей день вони нарешті охрестили свого молодшого сина Данила. Дивимося фото!

Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили сина

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

В серпні цього року Катя Осадча та Юрій Горбунов знову стали батьками. У пари народився син, якого вони назвали Данило. Через 4 місяці зіркові батьки вирішили охрестити малюка. Церемонія хрещення відбулася у церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі, яка знаходиться в Києві на схилах Дніпра.

На подію були запрошені близькі та друзі родини, серед яких були Настя Каменських та Потап, а також подруга Катерини та Юрія — Ірина Ковальчук. Вона однією з перших поділилася подробицями таїнства хрещення.

«Хрестини Данилка-Миколки на День святого Миколая. Улюблена церква на Аскольдовій могилі», – розповіла Ірина, таким чином розкривши друге ім’я чотиримісячного хлопчика.


Згодом першим фото з хрестин поділилися самі зіркові батькі. Для церемонії Осадча та Горбунов обрали одяг в національному стилі. Так, ведучий вбрався у білу вишиванку, а його дружина -у сукню від улюбленої дизайнерки Юлії Магдич. Настя Каменських прийшла підтримати родину мінісукні кольору хакі з вишивкою.

Катя Осадча та Юрій Горбунов на хрестинах сина

Джерело: instagram.com/kosadcha

Настя Каменських

Джерело: instagram.com/kamenskux

Після урочистої частини Катя Осадча та Юрій Горбунов відправилися разом з гостями на святкову вечерю в ресторан. Серед розваг були запальні танці під українські пісні, а також привітання від Святого Миколая, якого запросило зіркові батьки. Ніхто не залишився без подарунків. Миколай порадував не лише 4-річного Івана. Його хрещений батько Потап сів на коліна до діда та розповів віршик.

«Класний був день сьогодні. Всім похресникам розвезла подаруночки. Були в церкві, охрестили янголя», – прокоментувала подію Каменських.

Діти Горбунова та Каті Осадчої

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Потап та Настя Каменських

Джерело: instagram.com/kamenskux

Хто став хрещеними батьками Данила, невідомо. Можливо, згодом Катерина та Юрій розкриють таємницю.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты