Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="269194"]
Новости

Катя Осадча та Юрій Горбунов показали нові сімейні фото з новонародженим сином

0
Катя Осадча та Юрій Горбунов вже місяць як багатодітні батьки. 19 серпня у пари народився ще один син, якого назвали Данилом. Відтоді

Катя Осадча та Юрій Горбунов вже місяць як багатодітні батьки. 19 серпня у пари народився ще один син, якого назвали Данилом. Відтоді зіркове подружжя радує прихильників не лише подробицями поповнення в родині, а й новенькими сімейними фото.

Катя Осадча та Юрій Горбунов сімейні фото

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Ті, хто слідкують за родиною Осадча-Горбунов, знають, що ця пара відвертістю не славиться. Зірки ніколи не ділилися подробицями особистого життя та рідко публікували фото зі спільним сином Іваном. З появою ще однієї дитини ситуація змінилася.

Так, Катя та Юрій з радістю розповідають про маленького Данила, його братика Івана та вплив ще однієї дитини на родину. Днями щасливе подружжя відсвяткувало перший місяць з народження немовля. На честь події пара влаштувала сімейну фотосесію, результатами якої поділилася з підписниками в інстаграм.

«У нас сьогодні ювілей! Нашому молодшому один місяць! Рости синочку здоровим і щасливим!! Вітаю тебе, моя Катя Осадча»,


— ніжно привітав ведучий сина та дружину.

Юрій Горбунов діти

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Катя Осадча теж не впустила можливість поділитися радістю з підписниками. На власній сторінці в інстаграм вона розмістила ніжне фото, на якому позує разом з чоловіком та іменинником. В дописі до знімку ведуча теж подякувала коханому за підтримку.

«Нашому Данилові сьогодні місяць. Перший маленький день народження. Місяць, який ми вчилися бути батьками одразу двох маленьких дітей»,

— прокоментувала кадр Осадча.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Джерело: instagram.com/kosadcha

Нагадаємо, раніше Юрій Горбунов розповів, чому вони з Осадчею вирішили назвати сина Данилом. Катерина вже розповідала, що вони мали 5 варіантів імен. Вона не хотіла ще одне на букву «І», тому довго шукали гідне, та все ж обрали.

«У нас Данило одразу було в робочій версії й ще декілька імен. Ми зупинилися на Данилові. Даня ми його не називаємо! Так само, як у нас Іван – це Іван, так само і Данило — це Данило або Данилко, але не Даня.  Іван називає його – Данило або братик. Горбунов Данило Юрійович – звучить красиво!»

— розповів зірковий тато.

Для Каті та Юрія це вже другий спільний син. Також вони виховують маленького Івана. А ще у ведучої є старший син Ілля від попередьного шлюбу.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты