Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269156"]
Новости

Микита Добринін показав, як підріс його синочок: схожі?

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.22
0
Тепер прихильники обговорюють, на кого більше схожий малюк - на Микиту Добриніна чи Дашу Квіткову? Український ведучий та голов

Тепер прихильники обговорюють, на кого більше схожий малюк — на Микиту Добриніна чи Дашу Квіткову?

Микита Дробинін показав сина

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Український ведучий та головний герой 9-го сезону шоу «Холостяк» Микита Добринін показав, як вже підріс його маленький син Лев. Два місяці тому дружина шоумена Даша Квіткова, яку чоловік зустрів на романтичному шоу, народила первістка.

Нові фото з синочком Добринін опублікував в інстаграм. На знімку зірковий тато позує в ліжку, тримаючи маля на руках. Добринін притискає до себе дитину, що робить фото особливо ніжним.

«І крутого всім дня від нашої чоловічої компанії»,


– підписав кадри Микита.

Микита Добринін син

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Підписники засипали публікацію приємними коментарями та почали обговорювати, на кого більше схожий малюк — на маму Дашу Квіткову або на тата. Більшість схиляються на те, що Лев пішов у маму.

  • «Копія мами».
  • «Солоденький гарбузик».
  • «На матусю схожий».
  • «Посмішка мами».

В одному з дописів Микита також поділився власними роздумами стосовно батьківства. За словами ведучого, він давно не відчував такої розгубленості, як з появою дитини.

«Круто бути татом, ростити свого чемпіона. Але сказати чесно? Я давно не зазнавав такої розгубленість, все нове і складно бути незворушним, коли плаче дитина. Але вчасно беру себе в руки і пробую не нервувати. Це не просто. Може, досвідчені мами посміються зараз. Але так, не в усьому я ідеальний і не все ще знаю, але вчуся. Хочу бути найкращим татом для свого сина»,

— розповів Добринін.

Микита Добринін та Даша Квіткова

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Впевнені, ведучий — чудовий батько для свого Лева. Найголовніше — бути поруч, піклуватися та дарити любов дитині, а з іншими перепонами з часом поратися буде легше.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты