Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="276020"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Алла Мазур, Юрій Горбунов, Єгор Гордєєв, Соломія Вітвіцька звернулись до українських захисників і захисниць

Old date:
Current date: 2022.11.29
New date: 2022.10.14
0
День захисників та захисниць України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водн

День захисників та захисниць України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, набув суттєво нових сенсів. Герої серед нас. І саме про досягнення та успіхи наших захисників з перших днів війни ведучі 1+1 розповідають щодня в ефірі. У своїх соцмережах телезірки звернулись до ЗСУ, Терборони, Поліції, Нацгвардії, ДСНС та інших зі словами подяки та підтримки.

Юрій Горбунов, Соломія Вітвіцька

Ведуча ТСН Алла Мазур:

«Наша надія, наша любов і віра, рідні наші, захисники й захисниці, ви вже переможці! Бо не тільки долаєте зло на полі бою, а головне, навіть у найважчий час – лишаєтеся людьми! Дякую, за ваш щоденний подвиг! Нехай береже вас небо».


Ведучий «Сніданок з 1+1», «Голос країни», продюсер Юрій Горбунов:

«Покрова сьогодні накриває всю нашу країну, всіх наших жителів: дітей і дорослих, цивільних і військових своїм захистом! Дякуємо вам за те, що ви щодня наближаєте перемогу. Ми обов’язково переможемо саме завдяки вам. Слава Україні!»

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька:

«Свято, яке нині не таке вже й святкове, але яке ми усвідомлюємо та відчуваємо по особливому. Нехай всі наші захисники повернуться якнайшвидше з полону! Ми всі мріємо про нашу перемогу і чекаємо усіх неймовірних українських воїнів з фронту додому».

Ведучі «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв і Людмила Барбір

«Хочемо всім нашим захисникам і захисницям побажати мужності, натхнення, терпіння і великої наснаги до роботи, щоб повернути решту побратимів і посестер та йти до перемоги!»

Ведуча марафону «Єдині новини» і «Нічна варта» Наталя Островська:

«Завдяки вам НАТО хоче вступити в Україну. Завдяки вам про Україну знають в усьому світі. І саме завдяки вам росія зламала зуби об нашу країну. Слава Україні! Героям слава!»

Ведучий ТСН Святослав Гринчук:

«З вами ми почуваємося надійніше, ніж за міцнішими мурами. Якщо в лютому ми вірили у Збройні Сили України, то зараз ми просто впевнені у них.  Якнайшвидше обійняти ваших рідних і близьких! І разом з ними відсвяткувати нашу велику спільну перемогу!»

Очільниця благодійного фонду, ведуча «Танці з зірками», Іванна Онуфрійчук:

«Я дякую всім нашим героям та героїням, які продовжують боротися з ворогом, та тим, хто зараз, на жаль, перебуває в полоні. Ми обов‘язково переможемо. Відвоюємо кожен сантиметр нашої землі й все відбудуємо. Бо немає нічого сильнішого, аніж бажання жити вільно та незалежно!»

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Я Іванка і я з України (@ivannaonufriichuk)


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты