Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="263970"]
Здоровье семьи

Лікарі назвали 8 продуктів, які любить серце

0
Фахівці в галузі харчування розповіли, які продукти допоможуть зберегти здоров'я серцево-судинної системи та збільшити триваліст�

Фахівці в галузі харчування розповіли, які продукти допоможуть зберегти здоров’я серцево-судинної системи та збільшити тривалість життя.

Какие продукты улучшают здоровье сердца

Джерело: freepik

За даними фахівців, для збереження здоров’я серця необхідно обов’язково вживати їжу рослинного походження. Фрукти та овочі, ягоди, гречка, злаки, бобові, коренеплоди, листова зелень — усі вони багаті корисними вітамінами й мінералами, від яких залежить здоров’я організму в цілому і профілактика розвитку різних захворювань.

Вчені з Лондона провели ряд досліджень, завдяки яким дізналися, скільки рослинних продуктів необхідно щодня додавати в раціон кожної людини. Виявляється, добова норма становить 800 грамів овочів і фруктів.

Спеціалісти, що проводили дослідження, вважають, що дотримання цього показника допоможе поліпшити стан здоров’я і продовжити життя. За їхніми даними, таким чином вдасться знизити кількість передчасних смертей.


Сколько овощей и фруктов нужно добавлять в рацион

Джерело: freepik

Як дотримуватися добової норми?

Рекомендується розділити споживання овочів і фруктів на 10 порцій по 80 грамів протягом дня. Вживати можна перед і після основних прийомів їжі. Зробити це нескладно, оскільки це приблизна вага одного яблука або банана.

Користь рослинної їжі

  • Рослинні продукти багаті корисними вітамінами та мікроелементами. Вони сприяють захисту від захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, діабету та онкології. Також ці речовини доброчинно впливають на стан шкіри й волосся, здоров’я очей і імунну систему в цілому.
  • У кожного овоча і фрукта свій набір корисних речовин, що робить його унікальним продуктом. У раціон варто додавати всі види різнокольорових плодів. Найкориснішими медики називають зелені та жовті овочі, серед яких перець, шпинат, броколі та інші.
  • Найбільше користі приносить вживання фруктів і овочів в сирому вигляді, оскільки при термічній обробці багато з них втрачають частину своєї цінності. А ось заморожені й сушені зберігають свої властивості. Доповненням до салатів краще вибирати рослинну олію замість сметани й майонезу.

Додавання в раціон рослинних продуктів в потрібній кількості збільшує шанси кожної людини поліпшити свій стан і зберегти молодість.

Варто відзначити, що кількість поживних речовин в овочах і фруктах відрізняється. Тому рекомендується складати меню на тиждень так, щоб на вашому столі була різноманітність продуктів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты