Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273413"]
Досуг

Вербна неділя: чому потрібно зберігати гілочки верби

0
Гілочки верби, освячені напередодні Вербної неділі, необхідно правильно зберігати. Їх у жодному разі не можна викидати. Адже в будь

Гілочки верби, освячені напередодні Вербної неділі, необхідно правильно зберігати. Їх у жодному разі не можна викидати. Адже в будь-якому своєму вигляді, навіть у сухому, гілочки верби мають величезну силу.

Вербна неділя

Джерело: [email protected]

Гілочки верби, які ви принесете з церкви в суботу напередодні Вербної неділі або в неділю, в день Вербної неділі, потрібно одразу використати: легенько відхльостати ними всіх членів сім’ї з побажанням усім здоров’я. Пам’ятайте, що не можна бити гілочками верби за місцем нижчим за спину – вважається, що людина, яка так поступає, робить це з недобрими намірами, «приворожуючи» хворобу.

Що робити потім з освяченими гілочками верби? Їх можна засушити та зберігати вдома як оберіг від усього недоброго: вважається, що освячені гілочки верби здатні відганяти нечисту силу. А в перекладі на мову біоенергетиків – погану, злу, негативну енергію.

Вербна неділя

Джерело: pixabay

Гілочки верби можна поставити у воду. І спостерігати за ними: якщо стоячи у воді, гілочки верби все-таки гинуть, а не пускають коріння, отже, у вашому будинку було дуже багато негативної енергії та гілочки верби дуже добре попрацювали над тим, щоб почистити ваше житло. Такі гілочки потрібно віднести трохи далі від будинку та спалити з молитвою. Зробити це найкраще у чистому полі. Головне — ні в якому разі не викидайте гілочки верби у сміттєпровід: це просто акт вандалізму стосовно рослини, яка так добре попрацювала заради вашого блага.


Якщо гілочки верби пустять коріння, їх обов’язково потрібно висадити у ґрунт. Верба добре росте в тіні й при рясному поливанні (або в місцях, добре зволожених природним чином). Якщо є така нагода, відвідуйте свою вербу, розмовляйте з нею. Всі погані думки, всю погану енергію вона вбере в себе. А вас відпустить із полегшеним серцем.

Вербна неділя

Джерло: pixabay

Гілочки верби можна засушити. Бруньки освяченої верби, якщо заварювати їх як напій, дарують жінці, яка тривалий час не може завагітніти, щастя материнства.

У народі протягом багатьох століть гілочки освяченої верби використовувалися як засіб від головного болю. Досить було покласти пучок сухих гілочок верби під подушку, щоб нав’язливі головні болі залишили жінку. Сухі гілочки верби, які зберігатимуться в будинку в затишному місці, відганятимуть від нього хвороби та інші негаразди.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал





Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 1,50 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты