Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273667"]
Питание

Чим корисні гриби під час війни?

0
Якою б важкою не була ситуація в країні, дуже важливо підтримувати правильний раціон харчування. Одним із корисних продуктів під ч�

Якою б важкою не була ситуація в країні, дуже важливо підтримувати правильний раціон харчування. Одним із корисних продуктів під час війни спеціалісти називають гриби. Називаємо 5 властивостей грибів, про які ви могли не знати.

Користь грибів

Джерело: Freepik

В умовах війни з росією виникає дефіцит продуктів. Щоб збалансувати харчування і тим самим забезпечити себе корисними мікроелементами, можна включити в раціон гриби. Багато хто не любить їх, бо вони важко перетравлюються. Однак саме гриби займали вагоме місце в раціоні наших предків.

Якщо у вас немає проблем з травленням, лісові гриби або магазинні печериці будуть корисні, адже вони насичують наш організм рослинним білком. Про це у своєму інстаграмі розповіла лікар-дієтолог, кандидат медичних наук Світлана Федяєва.

Чим же корисні гриби?

За даними лікарки, цей продукт багатий мікроелементами та речовинами, які покращують роботу кішківника та навіть уповільнують старіння.


  1. Містять бета-глюкани – пребіотики, які сприяють розвитку нормальної мікрофлори в кишечнику.
  2. Впливають на вуглеводний обмін через збільшення кількості бактерій Prevontella.
  3. Вживання грибів тричі на тиждень знижує ризик розвитку цукрового діабету та деменції.
  4. Містять хітін, який покращує роботу кишечника та зменшує запори.
  5. «Грибний» цукор трегалоза бере участь у попереджені атеросклерозу, жирового гепатозу і навіть уповільнення старіння. Наприклад, печериці містять речовину, яка допомагає прибрати «запах старості», який можна помітити у людей похилого віку. Він з’являється внаслідок накопичення речовини ноненаль, що утворюється під час окислення жирів у шкірі з Омега-7 жирних кислот. Вживання грибів допоможе запобігти утворенню цього запаху.
  6. Гриби багаті речовиною ерготіонеїн — амінокислота, яка має антиоксидантні властивості.
Чим корисні гриби

Джерело: Freepik

Крім того, відомо, що гриби здійснюють антибактеріальну дію, а також впливають на зміцнення імунної системи і зниження рівня холестерину.

Вчені відзначають, що гриби також здатні нормалізувати високий кров’яний тиск, попередити розвиток хвороби Паркінсона, Альцгеймера та раку. Вони малокалорійні та багаті на поживні речовини — калій, селен, вітамін В12, D тощо.

Схоже, цей продукт чудово підходить для підтримки нормального раціону харчування в стресових умовах війни. Не забувайте правильно їсти, адже від цього залежить ваша енергія та здоров’я в цілому!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты