Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273393"]
Досуг

Вербна неділя: без якого печива це свято не буде справжнім

0
Вербна неділя - одне з 12 найзначніших церковних свят. Ми у народі це свято дуже шануємо і любимо, воно має безліч дуже старих традиці

Вербна неділя — одне з 12 найзначніших церковних свят. Ми у народі це свято дуже шануємо і любимо, воно має безліч дуже старих традицій. Деякі з них добре відомі, інші ж вигадані начебто для того, щоб надати цьому святу особливої ​​чарівності.

Вербна неділя

Джерело: Freepik

На Вербну неділю наші прапрабабусі завжди пекли особливе печиво. Вважалося, що воно приносить у будинок щастя. Бажаєте долучитися до однієї з найдавніших традицій? Записуйте рецепт.

З давніх-давен існує традиція випікання під час Вербного тижня особливого печива. Його рецепт не порушує канонів посту: воно готується без яєць і тваринного жиру. Ось дуже простий і досить смачний рецепт такого печива.

Для тіста: склянка пива та склянка соняшникової олії, борошна – «скільки візьме» тісто. Тобто рівно стільки, щоб тісто не прилипало до рук, якщо більше – печиво вийде жорстким, менше – його не вдасться зліпити.


Вербна неділя

Джерело: Freepik

Тісто потрібно розкотити тонко, товщина коржу не більше 4-5 мм, після чого вирізати кружечки. У серединку покласти начинку до смаку: це може бути варення, родзинки або цукати. Ще коржик можна загорнути, щоб вийшов схожим на сережку верби. Або защипнути «кошиком». Випікати при температурі 180 градусів, після остигання посипати цукровою пудрою. Це печиво, до речі, можна освятити на Вербну неділю разом із гілочками верби.

Що потрібно приготувати напередодні Вербної неділі. У суботу, яку називають Лазаревою (на згадку про воскресіння Ісусом Христом друга Лазаря) випікають особливі хлібці. Їх має бути стільки, скільки людей у ​​сім’ї. Кожному – по хлібцю. В один із хлібців господиня ховала монетку і той, кому вона діставалася, вважався відзначеним щасливою долею на весь наступний рік. Якщо це щастя випадало дівчині на виданні, вважалося, що вона вийде заміж дуже швидко і дуже вдало.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты