Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="257745"]
Здоровье семьи

Де взяти «сонячний» вітамін D, коли за вікном дощі

0
Про користь вітаміну D відомо давно. Цей мікроелемент уповільнює процеси старіння, захищає від запалень, зміцнює кістки, а також сп�

Про користь вітаміну D відомо давно. Цей мікроелемент уповільнює процеси старіння, захищає від запалень, зміцнює кістки, а також сприяє профілактиці Альцгеймера, хвороб серця, підвищеного тиску, раку та інсультів. Щоб заповнити нестачу сонячного вітаміну в осінньо-зимовий період, важливо включити його у свій раціон. Розповідаємо детально, як це зробити.

Где взять витамин D

Брак вітаміну D впливає на стан здоров’я, зовнішній вигляд і навіть, як встановили вчені з Іспанії, зараження COVID-19. Дослідження медиків довело, що в 82,2% у людей з коронавірусом був виявлений дефіцит сонячного вітаміну. Лікарі не вважають, що наявність даного вітаміну позначається на перебігу хвороби, але не виключають, що він допомагає у боротьбі з інфекцією.

Не секрет, що кращий, простий і швидкий спосіб отримати D-вітамінізацію — побути на сонці. Причому, чим темніше шкіра, тим довше слід приймати «сонячні ванни». Однак з настанням осені й пори дощів мова стала відчутна нестача вітаміну. Виправити ситуацію можна, змінивши свій раціон.


Как питаться, что восполнить дефицит витамина D

Джерело: freepik

Так, в першу чергу необхідно подбати про своє денне меню і включити в нього продукти з корисними складом.

  • Жирна риба — найпоширеніше природне джерело вітаміну D. Додайте у свій раціон сардини, лосось, скумбрію, і недолік «сонячного вітаміну» не буде проблемою. Крім того, риба багата йодом, а також особливим жировим комплексом омега-3.
  • Яйця, зокрема їх жовтки, — ще один спосіб отримати дозу D-вітаміну. Вони не тільки заповнюють брак, але сприяють його виробництву.
  • Гриби. Їжте лисички, сироїжки або грузді — всі смороду містять високий рівень вітаміну D.
  • Молоко. У ньому ви знайдете не тільки кальцій й залізо, а й корисний сонячний мікроелемент. А щоб не було проблем зі шлунком, можна вживати не коров’яче молоко, а соєве, мигдальне або гречане.
  • Вітамінні добавки. Нерідко лікарі прописують додаткові джерела вітаміну D — це риб’ячий жир або спеціальні препарати. Однак не поспішайте бігти в аптеку, перед покупкою обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты