Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260531"]
Материалы на украинском языке

5 продуктів, які порушують метаболізм

Old date:
Current date: 2022.05.19
New date: 2021.02.05
0
Порушений метаболізм негативно позначається на здоров'ї й призводить до набору зайвої ваги. Щоб завжди залишатися у формі, виключі

Порушений метаболізм негативно позначається на здоров’ї й призводить до набору зайвої ваги. Щоб завжди залишатися у формі, виключіть з раціону продукти з нашого списку.

Метаболизм

Джерело: freepik

Метаболізм — це процес, завдяки якому наш організм переробляє отримані з їжі калорії в енергію. При порушенні його функцій починається набір зайвої ваги, а також розвиваються різні захворювання. Найчастіше причиною тому стає неправильне харчування. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, дієтологи рекомендують уникати вживання таких продуктів:
Газована вода

До складу багатьох газованих напоїв входить підсолоджувач у вигляді кукурудзяного сиропу, а в ньому міститься висока кількість фруктози. На відміну від глюкози, вона не перетворюється в пряму енергію, тому вживання такого підсолоджувача уповільнює метаболізм.

Алкоголь

Алкогольні напої впливають на збільшення ваги не тільки через калорійність. Дослідження показують, що алкоголь знижує здатність організму спалювати жир на 73%. Надмірне вживання міцних напоїв провокує утворення ацетальдегіду, який порушує роботу травної системи.


как алкоголь замедляет метаболизм

Джерело: freepik

Фруктові соки

Дієтологи давно зарахували магазинні фруктові соки до шкідливих напоїв, що здатні погіршувати здоров’я. В одній склянці апельсинового соку без м’якоті міститься 22 грами цукру. Велика кількість солодкого підвищує рівень глюкози в крові, що уповільнює метаболізм. Таким чином ви спалюєте менше калорій і збільшуєте запаси жиру.

Энергетичні батончики

Популярні «корисні» батончики, що містять гранолу або мюслі, насправді є однією з причин порушень метаболізму. Причина тому — кількість цукру, який міститься в таких продуктах. Він знижує функціональність обміну речовин.


Морська сіль

Ще один шкідливий продукт для нашого організму. Якщо часто вживати морську сіль, збоїв в обмінних процесах не уникнути. Дієтологи рекомендують відмовитися від цієї речовини. Замінити її можна йодованою сіллю. Вона позитивно впливає не тільки на метаболізм, але і на щитоподібну залозу, від якої також залежить можливість нашого тіла спалювати жир. Морські овочі, на думку фахівців, краще вводити в раціон не менше трьох разів на тиждень.


Что замедляет метаболизм

Джерело: freepik

Якщо хочете, щоб організм працював правильно і проблеми із зайвою вагою вас не турбували, намагайтеся все ж таки уникати вживання продуктів з цього списку.


Також не забувайте, що на обмін речовин впливає не тільки харчування. Існує ряд факторів, серед яких індивідуальна здатність засвоєння їжі, фізична активність, емоційний стан і сон. Тому займайтеся спортом, висипайтеся і намагайтеся уникати стресів!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x