Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278053"]
Досуг

Полювання за великодніми яйцями: круті ідеї для дитячих квестів

0
Будь-який привід варто використати, щоб зробити життя дитини цікавішим і змусити працювати мізками. Великодній квест – чудове зан�

Будь-який привід варто використати, щоб зробити життя дитини цікавішим і змусити працювати мізками. Великодній квест – чудове заняття для всіх.

Великдень Полювання за великодніми яйцями: круті ідеї для дитячих квестів

Джерело: Freepik

Цікаво, що шукати великодні яйця люблять як малюки, так і тінейджери, щоправда, останні не завжди в цьому зізнаються. Від віку дитини залежить рівень складності великодньої гри та частково призи, які діти отримають. Якщо в сім’ї не одна дитина, має сенс заздалегідь домовитися, як ділити знайдені яйця – порівну, або кожен забирає ті, що знайшов. І ще – не забудьте перерахувати яйця, перш ніж їх ховати, а в ідеалі – запишіть місця, куди їх покладете.

Ідеї, які можна знайти на просторах Інтернету, не обов’язково використовувати буквально, чудово, якщо вони пробудять у вас ентузіазм та творчість, вигадуйте цікаві та веселі пригоди для діток самі – повірте, ці спогади залишаться з ними назавжди.

ПРИЗИ ТА ПОДАРУНКИ

Можна ховати в різних місцях квартири (або кімнати, або будинку) справжнісінькі яйця, причому, як курячі, так і перепелині – це буде складніше. Обов’язкова умова – яйця мають бути попередньо зварені круто, а в ідеалі ще й пофарбовані. У такому разі призом буде задоволення від знахідки. А якщо використовувати замість них яйця шоколадні, або пластикові розбірні – тут фантазія може розгулятися. Здорово, якщо в кожному яйці, наприклад, малюк знайде фрагмент Лего, зібравши все, зможе побудувати щось.


СЛІДАМИ КРОЛИКА

Такий квест підходить малюкам до 5-6 років. З білого паперу виріжте круглі та довгасті «сліди кролика», намалюйте на них стрілочки і за допомогою двостороннього скотчу приклейте біля місць, де заховані яйця. На доріжках у дворі можна використовувати крейду, фарбу, що змивається, або аерозоль.

пасха , полювання на великодні яйця

Джерело: goodhousekeeping.com

ДЛЯ НАЙМОЛОДШИХ

Дітям до 3-4 років може виявитися надто складним стандартний пошук – малюк може навіть одразу не зрозуміти, чого від нього хочуть. Цікава ідея з надутими гелем кульками – до кульки прив’яжіть яйце, можна загорнути його у фольгу, щоб краще трималося. Яйця розкладіть у кількох місцях у кімнаті, а кулька, яка до них прив’язана, вкаже дитині, де їх шукати.

паска Полювання за великодніми яйцями: круті ідеї для дитячих квестів

Джерело: hips.hearstapps.com

ПОШУК СКАРБУ – КОМАНДНА ГРА

Таке заняття підійде для старших дітей, а брати участь у ній можуть від 2 до скільки захочете гравців. Ваше завдання придбати пластикові розбірні яйця, призи та подарунки для всіх дітей. На щільному ватмані та картоні намалювати карту, де буде захований скарб – щось із подарунками для всіх. Потім нарізати карту на шматочки довільної форми (виходить пазл), розкласти фрагменти з яйцями та сховати у різних місцях. Коли діти знайдуть усі яйця, вони складуть пазл і дізнаються, де захований скарб.

Таку гру можна влаштувати для однієї дитини, а рівень складності залежить від віку шукача скарбу.

Великодні яйця Полювання за великодніми яйцями: круті ідеї для дитячих квестів

Джерело: wikihow.com

КАРТИ ТА ПІДКАЗКИ

Квест можна влаштувати як для малюків, так і старших дітей. Маленьким шукачам скарбу потрібно допомагати у пошуках, але давати можливість подумати самим. Місця, де заховані яйця, мають бути легкодоступними, а підказки у вигляді картинок – зрозумілі.

Старшим дітям завдання варто ускладнити — на карті пошуку не просто позначати місця, а зашифрувати їх у вигляді загадок або ребусів. Прекрасна ідея послідовного пошуку — знайшовши яйце, дитина знаходить у ньому підказку для пошуку наступного.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты