Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="279051"]
Кормление грудью при коронавирусе

Грудне вигодовування та обстеження молочних залоз: як підготуватися

Old date:
Current date: 2023.09.25
New date: 2023.08.09
0
Поделиться:
Скринінг та виявлення раку молочної залози є важливою частиною підтримки здоров'я протягом усього життя. Щорічно проводиться огля

Скринінг та виявлення раку молочної залози є важливою частиною підтримки здоров’я протягом усього життя. Щорічно проводиться огляд лікаря та ультразвукове дослідження (УЗД) молочних залоз або мамографія для жінок 40+.

Кормление грудью при коронавирусе

Джерело: freepik

🤱🏼Для жінок, які годують груддю, також рекомендовано проходити щорічні обстеження. Грудне вигодовування не є протипоказом для обстеження і не має бути приводом для відтермінування візиту. Хороша новина полягає в тому, що робити мамографію, УЗД та МРТ під час грудного вигодовування абсолютно безпечно.

❌МІФ: поки жінка годує груддю, УЗД не є показовим

✅ПРАВДА: під час вагітності відбувається ріст часточок та «дозрівання» молочної залози для майбутньої лактації під дією гормонів: естрогену, прогестерону та пролактину. Обстеження грудей під час лактації зазвичай є проблематичним через збільшення розміру, вузловість і їх чутливість. Саме тому УЗД майже завжди є першим етапом обстеження у жінок, які годують грудьми, щоб визначити стан, наявність ущільнень в молочній залозі та відрізнити їх за будовою.


❗️ВАЖЛИВО: якщо Ви під час грудного вигодовування виявили ущільнення, вузлик або припухлість у грудях, які не зникають після декількох днів годування груддю, завжди варто звернутися до лікаря.

кормление грудью в современном мире, правила грудного вскармливания по ВОЗ, как было раньше с правилами грудного вскармливания, сколько кормить малыша, грудные дети, грудной ребенок, мало молока, мамина диета, роддом и грудное кормление, пустышка, консультанты по грудному вскармливанию

Джерело: Shutterstock

ЯК підготуватись до обстеження?

  1. Як для вашого комфорту, так і для якості обстеження, найкраще, щоб ваші груди були якомога порожніми. Заплануйте або погодувати дитину безпосередньо перед прийомом, або прийти разом і погодувати на прийомі, або візьміть із собою молоковідсмоктувач.
  2. Під час запису на прийом уточніть чи лікар має досвід обстеження грудних залоз під час лактації.
  3. Повідомте лікаря, що ви годуєте грудьми, щоб він міг внести необхідні корективи та зробити обстеження комфортнішим.
  4. Вам не потрібно припиняти грудне вигодовування або «зціджувати груди» після обстеження. Навіть МРТ, при якому контрастний розчин вводиться внутрішньовенно, не завдає шкоди грудному молоку і не становить небезпеки для дитини.

❗️У випадках підозри на рак молочної залози, може бути призначена пункційна біопсія для уточнення діагнозу, але вона також безпечна для дитини під час грудного вигодовування. Статистика раку молочної залози в світі є лякаючою. виявлення на ранній стадії допомагає врятувати життя, і часто вдається провести органозберігаючу операцію, коли груди залишаються, а видаляється тільки пухлина. На жаль, у жінок, що годують груддю теж виявляють рак МЗ.

Не тільки біль, дискомфорт у грудях, під час лактації є приводом для огляду у лікаря, а й важливі планові щорічні візити.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты