Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="173183"]
У тренді

Як одягають королівських дітей: неповторний стиль принцеси Шарлотти

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2018.02.10
0
Їй лише 3 роки, але вбрання маленької принцеси Шарлотти вже викликають захоплення та захоплення модниць. Вона така ж елегантна і стильна

Їй лише 3 роки, але вбрання маленької принцеси Шарлотти вже викликають захоплення та захоплення модниць. Вона така ж елегантна та стильна, як і її мама, герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон.

З дня появи малюка Шарлотти на світ і до сьогодні, ця парочка мама-дочка залишаються найстильнішою парою не лише у Великій Британії, а й у всьому світі. На честь малюка вже названо колекцію дитячого одягу, а вбрання, в якому дівчинка з'являється на різних офіційних прийомах та заходах, відразу розкуповуються.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Кейт вправно підбирає одяг для малечі. При цьому в гардеробі дівчинки речі з дуже демократичних марок, і кожна мама, навіть не будучи особливою королівською кров'ю, може з легкістю одягнути свою дитину в аналогічному стилі. Крім того, вбрання красуні Шарлотти завжди перегукуються з одягом її завжди елегантної матусі.


принцеса Шарлотта стиль Кейт Міддлтон

Джерело: instagram @kensingtonroyal

Герцогиня Кембриджська, не дивлячись на свій високий статус, не соромиться одягати малечу в одні й ті самі вбрання, вміло додаючи в луки своїй дочці нові елементи і таким чином дуже освіжаючи їх.

Фірмовим елементом стилю дівчинки давно став маленький бантик, який прикрашає голівку як під час офіційних заходів, так і під час сімейного відпочинку.

Напрочуд ніжні поєднання кольорів у нарядах Кейт і Шарлотти, підкреслюють елегантну простоту образів, якою хочеться слідувати.

Кейт Міддлтон вибирає для дочки класичні сукні в квіточку та кардигани, в яких дівчинка виглядає мило та стильно.

У свій перший день у дитячому садку, принцеса Шарлотта була одягнена у вовняне пальто кольору бургунді, прикрашене милим рожевим шарфом. Туфлі дівчинки ідеально підходять у тон пальта, причому саме цю класичну модель взуття Кейт Міддлтон завжди вибирає для своєї дочки. Що ж, елегантність – це не старіюча класика!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти