Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268085"]
Виховання

Як би мені хотілося: слова, які хоче почути кожна дівчинка

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2022.01.27
0
Популярний блогер та автор глибоких трансформаційних програм для жінок Аніка захопила мережу новим відео. У новому ролику Ані

Популярний блогер та автор глибоких трансформаційних програм для жінок Аніка захопила мережу новим відео.

виховання дівчинки

Джерело: Unsplash

У новому ролику Аніка зазначає, що, коли нам було 10, так небагатьом із нас говорили «ти в порядку», «твоє тіло не заслуговує на критику» і «будь-яке «ні» має бути прийняте з повагою».
«Нас не навчили цінувати себе, і саме тому це нове відео змушує нас плакати зараз, коли ми вже не діти. Це відео на відміну від інших вийшло зворушливим, а не мотиваційним», - Наголошується в описі ролика.

Пропонуємо надихнутися важливими словами, які хотіла б почути наша внутрішня дівчинка і здатні допомогти повернути любов до себе. Не менш важливо всім мамам якнайчастіше говорити ці слова своїм дівчаткам, щоб наступне покоління жінок було щасливішим.


«Як би мені хотілося»

виховання дівчинки

Джерело: Unsplash

Як би мені хотілося, щоб із самого раннього дитинства кожна дівчинка чула, що з нею все гаразд.

Що вона цінність, незалежно від її успіхів та досягнень.


Що її тіло заслуговує на увагу і турботи, а не критики і засудження.

Як би мені хотілося, щоб вона знала, що говорити про те, що їй не подобається, – це нормально. Що її «ні» має бути прийняте та почуте з повагою.

Як би мені хотілося, щоб кожна дівчинка відчувала, що її приймають такою, якою вона є. Що вона у безпеці, що її люблять. Що вона може попросити про допомогу та підтримку, і ця допомога прийде.


Як би мені хотілося, щоб їй не вселяли і не забивали голову всяким сміттям із самого дитинства. Якою вона має бути, щоби комусь сподобається.

Як би мені хотілося, щоб вона відчувала, перш за все, що вона жінка, в якій є різні грані. А не ходяча роль чи функція. Що в ній можуть чудово поєднуватись і цілеспрямованість, і сміливість, і м'якість, якщо вони їй притаманні.


Як би мені хотілося, щоб вона була в контакті із собою. Щоб уміла слухати і чути себе, щоб її близькі звертали увагу, вважали цінними та важливими її щирі почуття. Щоб вони приймали її – справжню.


Як би мені хотілося.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x