Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="266213"]
Виховання

Дозвольте дитині заважати вам: 10 заповідей для батьків

0
У прагненні виховати здорову та щасливу дитину «за правилами» батьки часом забувають, що слід почати з себе. Адже

У прагненні виховати здорову та щасливу дитину «за правилами» батьки часом забувають, що слід почати з себе.

виховання дитини

Джерело: Unsplash

Адже для того, щоб зробити свою дитину кращою, батькам потрібно зробити краще, насамперед, самих себе.

Постійні вимоги, заборони, тотальний контроль та ігнорування бажань малюка призводять до повної демотивації вашої дитини. І, безумовно, ви завжди хочете «як краще» – але іноді це «краще» може перетворитися на «гірше».

Отже, пропонуємо список із 10 заповідей, які мають знати батьки.


У процесі виховання дитини не зганяйте на ньому свій поганий настрій. Ваш настрій не повинен впливати на психоемоційний стан малюка.

10 заповідей для батьків

виховання дитини

Джерело: Unsplash

Не чекайте, що дитина буде такою ж, як ви. Або як ви хочете. Виховання має допомогти дитині стати не вами, а собою.

Не вимагайте від дитини подяки та певної «плати» за те, що ви робите для нього. Ви дали своїй дитині життя, але це не означає, що з самого народження дитина вам щось винна!

Не ставтеся до проблем вашої дитини зверхньо. Пам'ятайте, що проблеми дитини не менш важливі, ніж ваші власні.

Ніколи не принижуйте дитину – це не виховання!

Перестаньте докоряти і мучити себеякщо не можете чогось дати своїй дитині. Мучіть і коріть, якщо можете дати, але не даєте.

Любіть та поважайте чужих дітей. Не робіть чужій дитині те, чого не хотіли б, щоб інші зробили вашій. Не забувайте, що ваша дитина спостерігає за вашою поведінкою та аналізує вчинки. Він бере приклад і в майбутньому піде вашими стопами і саме так ставиться до інших.

Дозвольте дитині вам заважати. Новомодні розвиваючі методики та сучасні поради з виховання не завжди корисні для розвитку вашої дитини. "Заважати" - нормально, і навіть корисно. Інша справа, якщо батьки настільки захоплені своїм життям, що будь-яке бажання малюка провести з ними час призводить до повного ігнорування. Не ігноруйте бажання і прохання вашої дитини, адже вона - така ж людина, як і ви, зі своїми бажаннями, турботами та мріями.

Дозвольте дитині брати участь у всіх ваших справах. Починаючи від кухні до автомийки – дайте можливість дитині бути повноцінною та повноправною частиною вашого життя. Тільки уявіть, яке захоплення викличе у дитини просіювання борошна чи розкочування тіста? А мильна піна під час миття машини? Не позбавляйте дитину простих радощів життя і ви станете надзвичайно близькими людьми.

Будьте ближчими до природи. Частіше виїжджайте до лісу, або якщо є можливість – на дачу. Залучайте малюка до таких цікавих речей, як город або приготування шашлику. Для дитини це справжня пригода та найкраща розвиваюча методика.

Любіть дитину будь-якою - Неталановитим, повільним, розсіяним, сумним, скривдженим. Спілкуйтесь з ним! Радуйтеся кожному дню, проведеному разом, адже саме кохання є основою виховання щасливої ​​дитини.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти