Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276524"]
Саморозвиток

4 способи отримувати пасивний дохід за допомогою криптовалюти

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2022.12.05
0
Відсутність часу та бажання вести активні торги – це стандартна історія, з якою можуть зіткнутися багато трейдерів. У цьому з

Відсутність часу та бажання вести активні торги – це стандартна історія, з якою можуть зіткнутися багато трейдерів. У цьому випадку можна вибрати одну із стратегій отримання пасивного доходу. Найпопулярніший варіант – стейкінг крипти, який буде детально розглянуто у статті. Крім цього також існують інші підходи, які гарантують гарний прибуток і високий результат без активних дій з боку власника і власника монет.

Джерело: freepik

Пасивний дохід на криптовалюті за допомогою автоматизації заощаджень

Отримувати прибуток можна за рахунок депонації криптовалюту на різних платформах. Ви можете автоматизувати частину заощаджень, надіславши їх криптобіржам для надання депозитів іншим користувачам. Ви можете вибрати програму майданчика, як, наприклад, у Binance, WhiteBIT, Huobi, або зосередитись на ощадних платформах, які також допоможуть отримувати відсотки з депозитів.

Можливість стати постачальником ліквідності

Децентралізовані пули ліквідності також дають користувачам можливість торгувати між собою, використовуючи технологію ефективного виявлення цін. Ліквідність вноситься безпосередньо спільнотою, яка дотримується пропорційності пулі. Після цього вона застосовується обслуговування трейдерів, які виконують свопи, використовуючи представлений пул.

Сума заробітку відрізнятиметься залежно від обраної платформи та пулу. Відповідно, чим вища ваша частка у спільній ліквідності, тим більший торговий обсяг у пулах, і тим більше ви заробляєте. Заробіток може змінюватись у різних рамках, починаючи від 1, перевищуючи 100% APY.


Стейкінг криптовалют

Представлений варіант заробітку доступний лише за наявності PoS. Стейкери у разі отримують дохід з допомогою комісій за транзакції завдяки інфляції поставленої криптовалюты. Заробіток залежить від вибраної програми та терміну блокування/використання криптоактивів. Crypto staking здатний забезпечити від 5 до 15% річних, але іноді й вище. Вам залишається вибрати лише відповідну програму, яка повністю відповідатиме необхідним умовам.

Робота з прибутковими токенами

Серед усього переліку монет також можна знайти дивідендні чи прибуткові. Їхні власники мають право на отримання частки прибутку, що генерується базовим емітентом. Серед найпопулярніших монет такої групи можна назвати такі:

  • Kucoin Shares (KCS)
  • AscendEx (BTMX).
  • Nexo (NEXO).

У більшості випадків досить просто утримувати частину монет, щоб претендувати на дивіденди.


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти