Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="72756"]
Здоров'я

До яких ускладнень призводить аборт чи викидень?

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2015.08.13
0
Навіть один аборт або викидень, який мав місце у житті жінки, може призвести до ускладнень під час майбутньої вагітності. До такої

Навіть один аборт або викидень, який мав місце у житті жінки, може призвести до ускладнень під час майбутньої вагітності. Такого висновку дійшли вчені з Університету Тель-Авіва в Ізраїлі. 

жінка у лікаря - фото

Fotolia

Аборт та викидень призводить до ускладнень під час вагітності

Якщо жінка у своєму житті пережила хоча б один викидень або їй довелося зробити аборт, то ризик розвитку ускладнень під час наступного вагітності одразу збільшується, стверджують ізраїльські вчені.

Не для кого не секрет, до найпоширеніших ускладнень під час вагітності відносять вагінальні кровотечі, передчасні пологи, дефіцит маси тіла при народженні дитини, а також проблеми з плацентою (плацентарна недостатність, наприклад).

Тест на вагітність.

Fotolia

Причини переривання вагітності не має значення

Експерти довели, що навіть якщо у житті жінки був лише один викидень під час першого триместру вагітності, то ризик виникнення ускладнень під час наступної вагітності зростає на 30% порівняно з жінками, у яких вагітність ніколи не переривалася на ранніх термінах.


Найчастіше ускладнення виявлялися за такими ознаками як проблеми з відділенням плаценти після пологів, кесарів розтин або штучна стимуляція пологової діяльності. При цьому, не важливо, як перервалася вагітність - через викидень або аборт.

Жінка зробила тест на вагітність.

Fotolia

Таких висновків вчені дійшли після того, як вивчили історію 15 тисяч пологів, що сталися за останні 5 років в Ізраїлі. Також з'ясувалося, що майбутні мами, які мали аборт або викидень у минулому, виявилися старшими за тих, у кого перша вагітність і пологи сталися без проблем.

Кількість абортів збільшується

До речі, за минулий рік у Британії та Уельсі було зафіксовано понад 180 тисяч абортів. Половина жінок, які зважилися на аборт, виховували одну дитину. 54% із них вже були матерями, решта 46% ще не народжували. 10 років тому таких жінок було на 7% менше.

Вагітна на УЗД - фото

Burda Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Жінки звинувачують себе у невиношуванні вагітності

Дослідження: важкий токсикоз змушує жінок переривати вагітність


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти