Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="180816"]
Пологові будинки України: опис, відгуки, графік закриття на мийку, пологи

Київський міський пологовий будинок №6: спеціалізація, відділення, контакти

Old date: 2018-04-19
Current date: 2022.11.26
New date: 2020.07.14
3
Шостий пологовий будинок розташований на Лівому березі Києва та безкоштовно приймає жінок, прописаних у цьому районі. Всі інші оплачують

Шостий пологовий будинок розташований на Лівому березі Києва та безкоштовно приймає жінок, прописаних у цьому районі. Решта оплачують «благодійний внесок».

Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: pb6.kiev.ua

Заклад спеціалізується на передчасних пологах та виходженні недоношених малюків, тут є два відділення патології вагітності, оснащене сучасним обладнанням відділення інтенсивної терапії для новонароджених, куди потрапляють недоношені малюки або дітки з малою вагою.

Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: pb6.kiev.ua

Умови перебування у 6-му пологовому будинку

У палатах зроблено ремонт, все досить свіжо та сучасно. Є палати стандартні, де знаходяться мами з малюками безкоштовно та палати підвищеного комфорту – їх у 6-му пологовому будинку 32. Загалом в акушерському відділенні 6-го пологового будинку 125 місць. Палати переважно одномісні, з усіма зручностями – у кожній палаті є ліжечко для новонародженого, пеленальний столик, умивальник, туалет та душ знаходяться у блоці. У палатах підвищеного комфорту є телевізор і холодильник. Палати блочного типу, новий санвузол.

Відвідування тут дозволяють лише тих матусь, які перебувають у палатах підвищеної комфортності.


Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: pb6.kiev.ua

Пологи в 6-му пологовому будинку

У розпорядженні породіль є 12 індивідуальних пологових залів, розрахованих на партнерські пологи. Можливий вибір пози для пологів, в індивідуальних пологових залах є крісла-трансформери, шведська стінка, фітбол та стілець для вертикальних пологів. З технічного обладнання є фетальні монітори для спостереження за станом плода під час пологів та дитячі термотерапевтичні столики.

Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: pb6.kiev.ua

Підписати обмінну карту в 6-му пологовому будинку

Якщо ви плануєте народжувати саме тут, після 34 тижнів вагітності приходьте і підписуйте обмінну картку. Приймуть вас на акушерському пропускнику пологового будинку з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 15:00. При собі потрібно мати такі документи:

 1. Паспорт
 2. Обмінну карту з жіночої консультації, в якій мають бути:
 • Результати дослідження крові на ВІЛ, RW, HBsAg
 • Обхідний лист – огляд терапевта, окуліста, стоматолога, ендокринолога
 • Результат УЗД після 30 тижнів вагітності
 • Результат флюорографії партнера при плануванні партнерських пологів (дійсний протягом року)
 • За наявності екстрагенітальної патології знадобиться висновок відповідного фахівця (оригінал) з його рекомендаціями щодо розродження
 • Вагітним із високим ступенем перинатального ризику треба принести довідку про донорів, які здавали кров у Київському міському центрі переливання крові.
Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: google.com/maps

6-й пологовий будинок Києва: контакти

Адреса: Київ, вул. Петра Запорожця, 26-а
Тел.: (044) 512-36-38 – прийомна головлікаря

Акушерське приймальне відділення: 044 512 50 33
Гінекологічне приймальне відділення: 044 512 36 39
Центр Здоров'я Жінки: 044 512 85 34
Гінекологічне відділення: 044 512 71 77
Пологове відділення: 044 512 71 07
Відділення новонароджених: 044 512 87 47

Відео огляд

Джерело: youtube, автор: Tatiyana T


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

3 коментарі на «Київський міський пологовий будинок №6: спеціалізація, відділення, контакти»

 1. Аватар Алла:

  Дуже хороший пологовий будинок. Потрапила на збереження незаплановане, потім на пологи. Умови хороші, лікарі уважні. Зацикленості на цьому вони не мають.

  Відповісти
 2. Аватар Яна:

  Цей пологовий будинок мені не сподобався. По перше. мені стимулювали пологи без моєї згоди та пояснень. По-друге. коли пропонували зробити дитині щеплення гепатиту я відмовилася. у нас в сім'ї ні в кого немає гепатиту. думала зробити пізніше. . а чоловік каже може в пологовому будинку краще зробити і я погодилася, медсестра чомусь дуже нас поспішала. Я запитала медсестру а вакцина нормальна. вона каже так. не було нікохік наслідків за 20 років. Вже у виписці з пологового будинку я повела що це вакцина Еувакс. корейська. яку кілька разів в Україні забороняли. Невже у цієї жінки немає совісті... зі своєю дитиною вона б не зробила таке щеплення? У результаті дитина мала цілий місяць знижена температура і затягнулася жовтяниця. В інших пологових будинках діток ставлять під спеціальну лампу при жовтяниці, мені не запропонували. Коли говорила дитячим лікарям про знижену температуру вони відповідали нічого страшного кладіть на себе і грійте.

  Відповісти
 3. Аватар Ліка:

  Дівчата якщо цікаво ось відео про 6 пологовий будинок youtube.com/watch?v=6NAtyeO-P1Q

  Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти