Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="192479"]
планування

10 найпопулярніших дитячих імен для хлопчиків та дівчаток на літеру В

Old date: 2018-08-21
Current date: 2022.05.24
New date: 2021.11.22
0
Вибір імені для майбутнього малюка, як правило, забирає у батьків багато часу і сил. Це нескінченні суперечки та обговорення, порада

Вибір імені для майбутнього малюка, як правило, забирає у батьків багато часу і сил.

10 найпопулярніших дитячих імен на букву В

Джерело: Freepik

Це нескінченні суперечки та обговорення, поради друзів та бабусь із дідусями. І зазвичай дійти згоди членам сім'ї буває дуже непросто.
Ми підготували для вас список із 10 найпопулярніших дитячих імен для хлопчиків та дівчаток на літеру В, щоб вам було простіше зробити свій вибір.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Імена для хлопчиків на літеру В:


Вадим – росте прямолінійною та чесною дитиною, що дуже заважає їй заводити друзів. Вміє швидко приймати рішення та наполегливо йде до наміченої мети. Це людина небайдужа до чужого горя.

Валентин означає здоровий, міцний. Любить бути в центрі уваги і вміє справити враження. Цінує близькість і духовне єднання.


Валерій – здатний на сміливі, інколи ж навіть відчайдушні вчинки. Завжди вірний друзям та життєвим принципам.

Василь - значить царствений. Росте врівноваженим і терплячим хлопчиком, він рідко виходить із себе і завжди доброзичливий із людьми. Загалом у ньому в міру: і спостережливості, і хитрощі, і обережності, і обачності.

Веніамін — цікавий і енергійний хлопчик, якого дуже важко контролювати. Він, як правило, хоче робити кілька речей відразу, йому варто щепити поняття порядку та дисципліни.


10 найпопулярніших дитячих імен на букву В

Джерело: instagram @for_little_star

Віктор – означає переможець. З дитинства росте авантюристом та любителем пригод. Стаючи дорослим набуває таких як терпіння, неквапливість, здатність старанно виконувати важку і монотонну роботу.

Віталій - означає життєвий. Цьому хлопчику притаманні лідерські якості, він завжди активний та енергійний. Має глибоке почуття справедливості і може бурхливо реагувати на прояв будь-якої неправди.

Володимир – тяжіє до точних наук та іноземних мов. Цінує в людях вірність і відданість і любить перебувати в компанії розумних людей.


Владислав – хлопчик розумний та уважний. Якщо він вирішить щось зробити, то завжди досягне наміченої мети. Він не боїться правди і завжди готовий її вислухати.

Всеволод - Поступлива дитина, що володіє приголомшливим даром переконання. Вміє зосередитись на головному, не відволікаючись на дрібниці.

Імена для дівчаток на літеру В:


Валентина - означає сильна, здорова. З дитинства у Валентині помітна доброта та небайдужість до чужої біди. Вона не чекає подяки, їй хочеться і подобається допомагати людям.

Валерія - Буває зовсім не передбачуваною. Відрізняється мінливістю: швидко і часто змінює свої плани, через якийсь час може зовсім по-іншому оцінити одну й ту саму людину.

Варвара – зовні спокійна і розважлива дівчинка, яка має неймовірне терпіння. Як правило, скромна і дуже працьовита.

Василиса – ця дівчинка чужий біль та проблему сприймає як свій. Нелегко переконати її, якщо вона вирішила зробити якийсь вчинок. Вона все одно досягне свого, навіть якщо це буде на шкоду їй.

Віра – розважлива та практична, взагалі не схильна фантазувати. Завжди намагається реалізувати свої цілі і має розвинену інтуїцію.

10 найпопулярніших дитячих імен на букву В

Джерело: Shutterstock

Вероніка – означає переможна. Вона дуже відданий друг, який завжди намагається допомогти кожному, чим може, і з вдячністю ставиться до того, хто піклується про неї. Активна, любить спілкуватися, але не всім і не завжди вдається простежити за перебігом її думки та за тим, як змінюється її емоційний стан.

Вікторія - Напориста, вперта і хитра. Росте дитиною товариською, але стати справжнім другом їй вкрай нелегко.

Віолетта - Працьовита і товариська. Проблеми прагне усувати без втручання сторонніх, виявляючи впертість та рішучість.


Влада — прагнути отримати знання у всіх можливих сферах життя. виявляє честолюбство та емоційність та твердість.


Владислава — їй настільки хочеться бути лідером у всьому, що вона часто знаходить собі друзів саме серед хлопчиків. Вона не потребує підтримки інших людей і не прагне її мати. У цієї дівчинки багато впевненості у своїх власних силах, і це допомагає їй досягти успіху в житті.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x