Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="41148"]
Новини

Задай питання Лілії Подкопаєвій та Яні Клочковій в інтерактивному інтерв'ю!

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2014.01.28
0
29 січня у НСК "Олімпійський" відбудеться Active baby Forum від Pampers. В рамках цього заходу Moirebenok.ua зустрінеться з почесними учасниками -
Яна Клочкова

Яна Клочкова

29 січня у НСК "Олімпійський" відбудеться Active baby Forum від Pampers. В рамках цього заходу Moirebenok.ua зустрінеться з почесними учасниками – молодою мамою, 4-кратною олімпійською чемпіонкою Яною Клочковою, а також з мамою 2-х діток та олімпійською чемпіонкою Лілією Подкопаєвою.

Багатьом батькам напевно цікаво як ці дві успішні жінки та дбайливі мами встигають поєднувати кар'єру та роботу. Як Лілія та Яна виховують своїх малюків, чи вони строгі мами?

Дві зіркові мами із задоволенням поділяться секретами виховання та розвитку своїх дітей, розкажуть про їхні успіхи, підтримають корисною порадою.

Адже Лілі та Яні є ким пишатися! Так, у Яни Клочкової підростає маленький чемпіон Сашко, котрий порадував свою знамениту маму першою перемогою. Трирічний літній Сашко став одним із призерів третього Всеукраїнського турніру з гірських лиж у Буковелі серед дітей Кубка Яни Клочкової.


Лілія Подкопаєва

Лілія Подкопаєва

А дітки Лілії Подкопаєвої також тішать її своїми успіхами у спорті. Наприкінці 2013 року син Вадим завоював першу у своєму житті Золоту медаль із плавання на дистанції 50м. вільним стилем.

Встигніть поставити питання олімпійським чемпіонкам та мамам до 30 січня та отримайте відповідь в інтерактивному інтерв'ю!

Олімпійські чемпіонки та зіркові мами готові відповісти на всі запитання наших читачок. 

Чекаємо на ваші запитання до 30 січня в коментарях під цією публікацією!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти