Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="233949"]
Новини

Тепер офіційно: Дочка Джолі та Пітта стала хлопчиком

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2019.12.06
0
Стало відомо, що 13-річна Шайло Джолі-Пітт наблизилася до своєї мрії стати хлопчиком. Дівчинка з раннього віку відчуває, що

Стало відомо, що 13-річна Шайло Джолі-Пітт наблизилася до своєї мрії стати хлопчиком. Дівчинка з раннього віку відчуває, що народилася не у своєму тілі і нарешті зробила новий крок до перевтілення в чоловіка. Більше про це читай у статті.

джолі, піт, анджеліна джолі, марення піт, Шайло Джолі-Пітт

Джерело: theplace.ru

Не секрет, що 44-річна Анджеліна Джолі та 55-річний Бред Пітт виховують шістьох дітей, троє з яких народила сама актриса. Старша біологічна дочка акторів Шайло давно зізналася, що почувається незатишно у жіночому тілі і твердо вирішила перетворитися на хлопця. Поки одні вважали, що це наслідки перехідного віку, дівчинка розпочала підготовку до зміни статі. Так, 13-річна Шайло відмовилася від дівочого вбрання і, за чутками, розпочала гормональну терапію зі зміни статі. Щоправда, операцію майбутній хлопець зможе провести лише після досягнення 16 років. А поки що вона наблизила себе до заповітної мрії зміною імені.

За повідомленнями західних ЗМІ, Шайло офіційно змінила ім'я Джона! Подібна процедура вимагає згоди батьків, що означає Енджі та Бред дали своє добро і підтримали рішення дочки. Що казати, в одному з інтерв'ю зірковий батько розповів, що дочка просить називати її чоловічим ім'ям.

джолі, піт, анджеліна джолі, марення піт, Шайло Джолі-Пітт

Джерело: theplace.ru

Зазначимо, що папараці неодноразово знімали Шайло на прогулянці. По досягненню 13 років вона всіляко намагається боротися з проявами жіночності: ховає груди, носить мішкуватий одяг і вже другий рік проходить курс гормональної терапії в одній із приватних клінік Санта-Моніки.


Шайло ніколи не почувалася дівчинкою. Тому у віці 12 років і за підтримки своїх батьків вона почала приймати гормональні препарати, щоб змінити зовнішність відповідно до своєї гендерної ідентифікації,

- Розповів інсайдер.

У свою чергу Анджеліна Джолі якось заявила, що не збирається бути батьком, який змушує свою дитину бути тим, ким вона не є. До слова, говорячи про методи виховання актриси, вона обрала позицію «крутої мами» і дуже дозволяє своїм спадкоємцям: вони можуть пізно лягати спати, дивитися еротичні фільми, пити алкоголь і лаятися матом.

джолі, піт, анджеліна джолі, марення піт, Шайло Джолі-Пітт

Джерело: theplace.ru

Нагадаємо, серед біологічних дітей Шайло є первістком для Анджеліни Джолі та Бреда Пітта. Також у акторів є близнюки Нокс та Вів'єн та прийомні діти Меддокс, Пакс та Захара.

Після розлучення Пітт намагається підтримувати зв'язок майже з усіма спадкоємцями, хоча це було складно, адже Енджі тривалий час перешкоджала їхньому спілкуванню у боротьбі за одноосібну опіку. Судові розгляди також гальмували процес розлучення. У результаті суд відхилив вимогу зірки. Офіційно актори розірвали шлюб у квітні 2019 року.

Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти