Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="259729"]
Новини

Анджеліна Джолі звернулася до жертв домашнього насильства: відео

Old date:
Current date: 2022.11.28
New date: 2020.12.10
0
Популярна актриса та мама Анджеліна Джолі дала кілька порад для тих, хто стикається з домашнім насильством. Наближення зи

Популярна актриса та мама Анджеліна Джолі дала кілька порад для тих, хто стикається з домашнім насильством.

Анджеліна Джолі про домашнє насильство

Джерело: imdb.com

Наближення зимових свят — справжнє випробування для тих, хто зазнає жорстокого поводження в сім'ї. У цей період суттєво збільшується ризик домашнього насильства, тому 45-річна Анджеліна Джолі вирішила допомогти жінкам.

Так, акторка взяла участь у кампанії британського журналу Harper's Bazaar. Вона записала відео, в якому дала кілька порад жертвам домашньої тиранії. Насамперед Джолі радить знайти людей, які зможуть надати допомогу.

«Ви можете вибрати з другом або членом сім'ї кодове слово, яке буде їм знайоме, про те, що ви потрапили в біду. Сумно про це говорити, але ви повинні бути готові до того, що не всі друзі чи родичі повірять вам та захочуть підтримати. Часто на допомогу приходять незнайомі люди: ті, хто сам пережив насильство, а також релігійні спільноти»,


– каже у відео Енджі.

Анджеліна Джолі фото

Джерело: imdb.com

Свята вважаються потенційно небезпечним періодом, оскільки люди залишаються вдома, випивають, і ці «посидіти» нерідко закінчуються жорстокими конфліктами. За словами Джолі, щоб допомогти собі у надзвичайній ситуації та захистити себе та дітей, потрібно «знайти союзників». Головне не зневірятися і в той же час бути обережними в залежності від того, що відбувається вдома:

"Тільки ви дійсно знаєте, в якій небезпеці ви знаходитесь, і, поки ви не знайдете підтримки зовні, ви можете почуватися зовсім самотніми".

Анджеліна також звернулася до свідків домашнього насильства. Вона закликала не залишати людей, які зазнають насильства, і зробити все, щоб ті відчули підтримку.

«Намагайтеся зрозуміти величезний емоційний, фінансовий та юридичний тиск, з яким вони, ймовірно, зіткнуться, враховуючи той факт, що їх змушують зберігати мовчання. Майте на увазі, що вони можуть страждати від психологічної травми і посттравматичного стресового розладу. Якщо вам здається, що хтось із ваших знайомих або друзів зазнає домашнього насильства, постарайтеся не залишати їх. Дайте зрозуміти, що ви будете поруч із ними»,

- сказала зірка.

Анджеліна Джолі Бред Пітт Меддокс

instagram @brangelinaofficial

До того ж Джолі наголосила на важливості самоосвіти. Акторка радить усім детально досліджувати тему домашнього насильства. Важливо розуміти, як травма може впливати на здоров'я та призвести до біологічних змін, особливо у дітей.

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від Harper's Bazaar UK (@bazaaruk)

Бережіть себе і не будьте байдужими до інших!

Джерело: журнал «Ліза»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти