Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="221615"]
Здоровье семьи

Вчені назвали вологі серветки, якими заборонено користуватися дітям

0
Вологі серветки, які, безумовно, дуже сильно полегшують життя, на думку компанії Sydney Morning Herald, винні в зростанні алергічних реакцій �

Вологі серветки, які, безумовно, дуже сильно полегшують життя, на думку компанії Sydney Morning Herald, винні в зростанні алергічних реакцій у дітей. І не тільки у дітей, але і у дорослих. Згідно з дослідженнями цієї компанії, щорічний «приріст» дерматологічних ускладнень становить від трьох до п’яти відсотків.

вологі серветки, якими заборонено користуватися дітям

Джерело: freepik

Вологі серветки, на думку вчених, безпосередньо «причетні» до того, що жертвами алергічних реакцій стали десятки мільйонів людей! Правда, вчені далекі від того, щоб визнати абсолютно все вологі серветки ворогами дитячого здоров’я.

Вчені протестують лише проти серветок, просочених антибактеріальною рідиною, до складу якої входить метілізотіазолінон. Це консервант, який широко використовується у виробництві вологих серветок у всіх країнах світу. Найстрашніше, що ця речовина не заборонена при виробництві дитячих вологих серветок.

Метілізотіазолінон викликає алергічні реакції у дітей, нерідко запускає процес виникнення хронічних дерматитів. Чи означає це, що від використання вологих серветок потрібно відмовитися? У щоденному використанні — так. Завжди краще вимити малюкові попку чистою водою, ніж використовувати в цілях гігієни вологі серветки. Якщо ж ви в дорозі і без використання вологих серветок не обійтися, вибирайте дитячі вологі серветки особливо прискіпливо.


Які вологі серветки небезпечні для дітей?

Джерело: freepik

Купуючи вологі серветки, навіть якщо вони дитячої серії, обов’язково читайте етикетки. І якщо до складу серветок входить метілізотіазолінон (запишіть це слово собі в телефон, запам’ятати його під силу тільки професійним хімікам), відмовляйтеся від покупки. Пам’ятайте: алергічні реакції мають властивість «накопичуватися».

Якщо у дитини після застосування вологих серветок з’явилося почервоніння, висипання і навіть — «просто» підвищилася сухість шкірних покривів, то не застосовуйте більше вологі серветки! Те, що сьогодні «просто» почервоніння, завтра стає висипом, а післязавтра — зачіпає внутрішні органи. Убережіть від цього перш за все дітей! Адже алергія — захворювання, яке важко піддається лікуванню.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты