Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273173"]
Все буде УКРАЇНА!, Здоров'я сім'ї

МОЗ: Як уникнути переохолодження в умовах війни

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2022.03.09
0
Низькі температури та негода повернулися до України. В умовах війни, коли громадянське населення змушене проводити значну частину доб
Низькі температури та негода повернулися до України. В умовах війни, коли громадянське населення змушене проводити значну частину доби у холодних підвалах та сховищах, підвищується ризик отримати переохолодження.
зима, діти на прогулянці взимку, зимові забави, дозвілля з дітьми взимку, граємо з дітьми на прогулянці, рухливі ігри зі снігом

Джерело: pixabay.com

Переохолодження виникає тоді, коли температура тіла людини опускається нижче за нормальну 36,6 °C до критичних для життя показників.
Найпоширенішою причиною є довготривале вплив низьких температур навколишнього середовища, а найвразливішою групою є зневоднені чи фізично виснажені люди.
МОЗ публікує інформацію про симптоми переохолодження, як убезпечити себе від гіпотермії та що робити при переохолодженні

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x