Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274839"]
Здоров'я сім'ї

Чим небезпечні для дитини черв'яки в черешні і як їх позбутися

0
Черв'яки в черешні деяких людей геть-чисто позбавляють можливості насолоджуватися цією чудовою ягодою через вроджену бридливість

Черв’яки в черешні деяких людей позбавляють можливості насолоджуватися цією чудовою ягодою через вроджену бридливість.

Чим небезпечні для дитини черв'яки в черешні

Джерело: pixabay

Черв'яки в черешні для організму людини прямої загрози не несуть – прижитися в організмі дитини вони не можуть. Але сказати, що ці непрохані мешканці абсолютно безпечні, також не можна.

Черв’яки в черешні з’являються через дії вишневої мухи, це її личинка. Маленькі, приблизно по 3-5 мм завбільшки комахи, живляться солодкими виділеннями вишневої попелиці, яка вражає молоді пагони черешні. Наситившись цими виділеннями, доросла вишнева муха проколює черешню, що дозріває, і залишає там свої яйця. Заражена черешня через це починає підгнивати, часто опадає ще до дозрівання. Черешня, що підгниває, приваблює до себе вдосталь мух, які й становлять вже справжню небезпеку для організму дитини, як розносники різних інфекційних захворювань.

Тобто: самі черв’яки в черешні не є небезпечними. Але створювані ними умови для розмноження мух становлять загрозу. Вихід: позбавлятися черв’яків і добре обдавати черешню окропом перед тим, як дати її дитині.


Чим небезпечні для дитини черв'яки в черешні

Джерело: pixabay

Як позбутися черв’яків у черешні? Позбутися черв’яків у черешні можна досить простим й водночас – досить екологічним способом. Потрібно просто замочити ягоди в підсоленій воді. Вже через 15-20 хвилин ви побачите у воді хробаків, що залишили свої солодкі будиночки. На смак черешні підсолена вода не вплине просто промийте її після вигнання черв’яків з черешні проточною водою.

Є ще один спосіб вигнати черв’яків із черешні, який для дітей може бути навіть більш прийнятним. Щоб вигнати черв’яка із черешні, потрібно за допомогою спеціального приладу, призначеного для видалення кісточок з вишень та черешень, зробити це. Річ у тому, що черв’яки в черешні дислокуються переважно біля кісточки, видаляючи її, ви видаляєте і черв’яка.

І ще один дуже важливий момент: наявність черв’яків у черешні говорить про те, що при її вирощуванні не використовувалися або використовувалися в мінімальній кількості різні отрутохімікати. Погодьтеся, це хоч сумнівний для деяких, дуже гидливих людей, але все-таки плюс.

черешня - фото

Джерело: Pixabay

Правда, і тут є тут один нюанс: іноді присутність черв’яків у черешні не є переконливою ознакою того, що отрутохімікати не були використані. Вони часто все-таки використовуються, але неправильно, не в той час, коли це ефективно. Тому на наявність черв’яків у черешні це не впливає: якщо муха личинку свою в черешню вже відклала, протистояти розвитку черв’яка дуже складно: дерево в цьому випадку потрібно «утопити» в отрутохімікатах.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAМітки:
черешня
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти