Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275517"]
Мама

Волонтерству всі віки покірні: плетіння маскувальних сіток замість літнього табору

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.11
0
Війна встигла запровадити корективи у життя кожного з нас. Зламати, або зробити сильнішими. Скорити, або зробити непокореними. Війна навч

Війна встигла запровадити корективи у життя кожного з нас. Зламати, або зробити сильнішими. Скорити, або зробити непокореними. Війна навчила жити моментом, цінувати тут і зараз. Вона змінила буденність, поведінку, спосіб мислення, мрії та перетворила безтурботних дітей на свідомих активістів, які докладають усіх зусиль, щоб наблизити Україну до перемоги.

 

 


Олександра Олтаржевська – тринадцятирічна волонтерка з Києва, яка цього літа проміняла дитячий табір на плетіння маскувальних сіток для наших захисників. Від самого початку повномасштабної війни дівчина долучається до добровольчої діяльності та відповідально ставиться до своєї роботи.

Навесні Олександра разом із батьками переїхала на дачу в село Ровжі київської області та долучилася до місцевого об'єднання активістів, де її називають Бджілкою, маленькою та працьовитою.

Дівчина розповідає: «Спочатку я щодня займалася плетінням сіток, а вже за кілька днів – долучилася до благодійних ярмарків, які організовуються щосуботи для збору коштів на потреби ЗСУ. Разом з іншими активістами ми продаємо різні хендмейд твори, предмети інтер'єру, зокрема ключниці, ящики, малюнки, панно, підвіски, прикраси та обереги. Також ми продаємо лимонад, готуємо різну випічку, пиріжки, печиво та солодощі. Особливо я навчилася готувати авторські льодяники. Як правило, саме вони продаються швидше за все».

За словами Олександри, у перші тижні проведення ярмарків їм вдавалося отримати близько 1 000 гривень, а вже зараз – сума сягає 10 000 гривень.
Крім того, що майже щодня дівчина посвячує волонтерству, щовечора вона нарізає тканину для нових сіток та вивчає додаткові кулінарні рецепти.

Найулюбленішою частиною волонтерської діяльності активістка назвала саме плетіння сіток. Оскільки для неї – це особливий вид медитації, коли вплітаючи кожну нову стрічку можна подумки поділитися своєю енергією з військовими та побажати якнайшвидше перемогти.

Олександра упевнена, що волонтерство – це не про вік, досвід чи навички. Це про любов до своєї країни. Яка вимірюється великим бажанням бути корисним у тилу, доки захисники боронять нас на передовій. 

Олтаржевська Ольга

https://www.facebook.com/oltarzhe 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти