Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="125166"]
Дозвілля

Новий рік 2017: 6 незабутніх локацій Музею Казок

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2016.12.06
0
Коли наближається Новий рік 2017, кожна дитина мріє побачити справжнє диво, а ще краще – опинитися у самому його центрі. Команда Музей

Коли наближається Новий рік 2017, кожна дитина мріє побачити справжнє диво, а ще краще опинитися в самому його центрі. Команда Музею Казок віртуозно та з натхненням створює саме такі фантастичні події.

Музей казок_реклама

Цього року Музей Казок проходитиме з 23 грудня 2016 року по 09 січня 2017 року в Маркет-молі Даринок. Маленькі відвідувачі опиняться у сюжеті, що відображає сьогоднішні проблеми нашого суспільства.

З появою інтернету та нових технологій люди перестали читати книжки, тому з Великою Книгою історій починають відбуватися дивні речі: губляться літери, зникають казки та персонажі. Під час програми відвідувачі разом із іншими героями намагатимуться врятувати Велику Книгу Історій.


У Музеї Казок можна стати безпосереднім учасником багатьох казок одночасно, потоваришує як із всесвітньо відомими, так і з суто українськими казковими героями. Наприклад, цього року на зустрічі з дрібненькими шанувальниками чекатимуть більше 50 представників різних мультфільмів та казок.

Музей казок_реклама

На цей раз діти зможуть:

  1. Прогулятися Чарівним лісом (місце магії, де оселилися ельфи і дріади, де разом з чарівниками потрібно вчитися магії, де Червона шапочка за кілька секунд випікає справжнісінькі їстівні пиріжки, а рудоволоса Брейв ділиться секретами вмілої стрілянини).
  2. Потім раптово опинитися в зимовому Чарівному лісі (житло зими та снігу, тут можна навчитися робити з Олафом снігового ангела, заплести косу Ельзе та спробувати розтопити серце Снігової королеви).
  3. Заглянути у Країну чудес (прогулятися замками і фортецями, позмагатися з Микитою Кожем'якою у боротьбі на руках, смикнути за хвостик Свинку Пеппу, помалювати з Рейнбоу Деш і розповісти вірш Діду Морозу).
  4. Перенестися в Технополіс (куточок високих технологій з майбутнього, тут можна погратись з роботами та трансформерами, взяти участь у лабораторних експериментах з божевільним Професором, потиснути три пальці Черепашці-Нінздя).
  5. Поселитися на Українському Хуторі (центр національної культури, тут можна буде особисто познайомитися та погратись із трьома козаками з мультсеріалу «Як козаки», кріпаком Граєм, коротунком Оком та силачом Туром).
  6. І поринути у Морське царство (очікуючи дітей, Кракен вже розпустив свої щупальця, Капітан Крюк вивчив найскладніші загадки, а Русалочка приготувала найчарівнішу усмішку).

Музей казок_реклама

За словами організаторів Музею Казок, у концепції цього року 2016-2017 також з'являться нововведення. Найочікуваніша — це поява у сюжеті національних героїв та суто української локації. Крім того, постановка та пісні будуть озвучені українською мовою. Так, діти та дорослі, окрім всесвітньо відомих героїв, зможуть познайомитися також із популярними українськими персонажами та відчути культуру рідного народу.

Проживаючи сюжетну лінію, діти усвідомлюють своєму досвіді вічні цінності добра і справедливості. Місією Музею Казок є передача дітям витоків моралі та духовної культури казок у вигляді втілення в реальність. Бо, як запевняють організатори, дорослим і дітям краще запам'ятовується те, що вони пережили особисто.

попередня1

Місце проведення Музею Казок 2016-2017:

м. Київ, Маркет-мол Даринок, вул. Біломорська 1.

квитки:

Постійно діють акції. Якщо купувати квитки заздалегідь - можна заощадити на ціні. Також купуючи 3 та більше квитків можна заощадити до 35%. Квитки доступні на сайті

Розклад вистав:

Щодня з 23 грудня 2016 - по 09 січня 2017 (крім 01 січня, у цей день уявлень не буде).

Щодня пройде 4 вистави: 10:30 - 12:00, 13:00 - 14:30, 15:30 - 17:00, 18:00 - 19:30.

Контакти: 

Офіційний сайт

Офіційні сторінки у соціальних мережах: сторінка Facebook, сторінка в Instagram, сторінка в Вконтакте, канал на YouTube.

Офіційні номери телефонів: +30 800 210 170 - номер для загальних питань та придбання квитків.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти