Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="203738"]
0-1

Тестуємо нервову систему малюка: тривожні симптоми та сигнали

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2018.12.08
0
Чи гаразд нервова система малюка? Про це можуть судити за цілою низкою ознак. Проведемо тест? Чи варто турбуватися мамі за

Чи гаразд нервова система малюка? Про це можуть судити за цілою низкою ознак. Проведемо тест?

нервова система малюка, новонароджений, розвиток, невроз, ранній розвиток, дрібна моторика, коли малюк починає гуляти, тім'ячко, голова новонародженого

Джерело: Burda Media

Чи варто турбуватися мамі за свого малюка щодо нервової збудливості. Крихітка весь час плаче, неспокійний, мама ночами не спить, а разом з нею і вся сім'я переживає? Невже невроз? Судити звідси можна з низки ознак.

тривожні ознаки

Всі педіатри та психологи в один голос стверджують: ніколи не порівнюйте свою дитину з іншими дітьми. Але якщо відмінності впадають у вічі, завдання батьків – вчасно прийти на допомогу. Якщо хоча б один із ознак насторожує, покажіть дитину неврологу.

  • Джерело не повинно ні вибухати, ні западати, шви - розходитися, а мережа вен - проступати на скронях, лобі, і переніссі: це говорить про проблеми з внутрішньочерепним тиском.
  • Відмова брати груди - привід для тривоги: чи немає неврологічної патології, що перешкоджає ссання?
  • Грудничок погано засинає, спить менше 16-18 годин на добу, прокидається вночі, легко збудити.
  • Для плачу має бути привід - голодний, замерз, втомився, живіт болить ... Малюк плаче так і подовгу? Викликайте лікаря!
нервова система малюка, новонароджений, розвиток, невроз, ранній розвиток, дрібна моторика, коли малюк починає гуляти, тім'ячко, голова новонародженого

Джерело: Shutterstock

Затримка у розвитку

Енцефалограма мозку дозволяє побачити, чи відповідає розвиток кори головного мозку віком дитини чи ні, УЗД головного мозку показує наявність крововиливів, пошкоджені внаслідок гіпоксії зони, гідроцефалію тощо. Ці два дослідження малюкові призначають при підозрі на перинатальні ушкодження нервової системи та спадкові патології.


Про затримку розвитку говорить...

  • відсутність у 2 місяці інтонаційного крику: у нормі дитина по-різному плаче, коли голодна, хоче спати, у неї щось болить.
  • проблеми з передріччям: в 1 місяць малюк повинен видавати гортанні звуки, в 1,5 він тягне голосні, в 2 гули, в 4 - «співає» вранці.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти