Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="110700"]
Здоров'я і догляд

Поганий сон уночі: змініть ситуацію за допомогою вечері

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2016.09.07
0
Поганий сон дитини часто порушує і сон мами: необхідність часто прокидатися і вставати ночами до малюка так збуджує нервову

Поганий сон дитини часто порушує і сон мами: необхідність часто прокидатися і вставати ночами до малюка так збуджує нервову систему, що організм втрачає здатність використовувати хвилини нічної тиші для повноцінного відпочинку. Змінити цю ситуацію можна, відкоригувавши свою вечерю. 

поганий сон

Burda Media

Поганий нічний сон — це не лише кола під очима, а й глибокі внутрішні фізіологічні зміни, які стосуються насамперед нервової системи. А усі хвороби, як відомо, від нервів. Не треба, звісно, ​​програмувати себе виникнення таких важких хвороб, як виразка — дуже часте наслідок нервових навантажень. Але заходи вживати треба негайно!

Існує безліч способів змінити ситуацію зі сном на краще. Ми пропонуємо почати з найпростішого, але ефективного – з вечері. Якщо ваше маля знаходиться на грудному вигодовуванні, такі зміни в раціоні допоможуть і йому.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сон дитини: що потрібно зробити, щоб дитина добре спала


поганий сон

Burda Media

 Погана вечеря - поганий сон 

Порада віддати вечерю ворогові з погляду дієтологів та психологів – не найкорисніша. Вечеряти все-таки треба, інакше голодні сигнали шлунка в мозок змусять підсвідомість всю ніч бродити у спогадах про смачну їжу. Який тут відпочинок, дочекатися б сніданку… Але! Вечеряти потрібно легко і не пізніше ніж за 3, а краще 4 години до сну. Їжа має бути легкою, низькокалорійною. І без неприємного післясмаку, яким загрожує білкова їжа, яка довго перетравлюється в шлунку.

САМА ПОТРІБНА І КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ moirebenok.ua
З нами співпрацюють найкращі українські фахівці!

Неприємні «спогади» у роті можуть викликати також гостра їжа. Справа в тому, що горизонтальне положення може спровокувати попадання деяких секрецій зі шлунка до ротової порожнини. Неприємний смак буде сприйнятий мовою, яка має «прямий телефонний зв'язок» з мозком, і він тут же «скаржиться» босу. Мозок, що прокинувся від неприємних звісток, природно, порушить сон. Та й у роті на ранок після неправильної вечері буде ну дуже погано і легкий видих у бік коханого його, на жаль, не порадує, навіть якщо напередодні зуби були очищені особливо ретельно. Тому: вечеря бути, але легкою та правильною: кисломолочка або тушковані овочі – ідеальне рішення.

поганий сон

Fotolia

М'ясо замість снодійного?

Відмовляючись від м'яса на вечерю, включайте його все-таки у своє обіднє меню, дотримуючись вищезгаданих тимчасових правил. Але пам'ятайте, що як снодійний підійде тільки індичка. Справа в тому, що в м'ясі індички багато амінокислоти – триптофан, яка необхідна для виробництва гормону сну – мелатоніну. Ось чому лікарі при скаргах на поганий сон іноді дають таку незвичайну пораду: включати до свого раціону м'ясо індички.

Важливий нюанс: виробництво мелатоніну буде інтенсивнішим, якщо разом із м'ясом індички ти дозволиш собі трохи вуглеводів. Це, мабуть, той самий виняток із правил, який іноді дозволяє порушити закони роздільного харчування.

Перед сном добре випити чашку гарячого молока: у молоці також є триптофан, який простимулює вироблення мелатоніну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 основ міцного здоров'я дитини
Цікаві факти про сон немовлят


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти