Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274163"]
Розвиток

День вишиванки: креативні ідеї для шлюбу з дітьми

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2022.05.17
0
Пропонуємо кілька творчих завдань, які допоможуть нагадати дітям про споконвічні українські традиції створення та носіння вишито

Пропонуємо кілька творчих завдань, які допоможуть нагадати дітям про споконвічні українські традиції створення та носіння вишитого українського одягу. 

День вишиванки: креативні ідеї для шлюбу з дітьми

Джерело: Freepik

День вишиванки відзначається кожний рік у третій четвер травня. 2022-го ця дата припадає на 19 травня. До свята ми зібрали кілька творчих ідей для розваг з дітьми.
Шкірне завдання можна завантажити та роздрукувати на принтері.

1. Малюємо орнамент для вишивки

Це завдання (завантажити можна за ПОСИЛАННЯ) дозволити дитині розвинути творчі здібності, уяву, фантазію та моторику рук. Малюк дізнається, що для створення орнаментів використовуються геометрічні фігури: трекутники, хрестики, прямі лінії тощо. А рослинний орнамент складається з лепестків, листочків та квітів. Після виконання рекомендується придумати власні геометричні та рослинні орнаменты для вишиванок.


Джерело: childdevelop

2. Скільки вишиванок у батьківщині

Суть завдання (ПОСИЛАННЯ) у тому, що дитина має порахувати кількість вишиванок у батьківщині. Так вона розвине логіко-математичного мислення, фантазію та уяву. Дитині треба розв'язати завдання, за яким необхідно порахувати і записати, яке кількість вишитих суконь і сорочок є у батьківщині, а також розмалювати малюнки вишиванок.

Джерело: childdevelop

3. Продовжити вишивку

Дане завдання, яке складається з 8 сторінок, має на меті розвинути увагу та координацію дитини. На перших семи сторінках вона повинна продовжити вишивку, повторюючи зображені схеми орнаменту. А вже на останній може створити власні варіанти схем для вишивки. Таким чином, дитина розвиває традиційні навички декоративно-ужиткового мистецтва, а також навчатиметься виявляти творчу свободу та пошук нового. Завантажити можна за ПОСИЛАННЯ.


Джерело: childdevelop

4. Створити сорочку-вишиванку

Щоб зацікавити дитину українськими традиціями, розвинути її фантазію, моторику рук та творчі здібності, пропонуємо зробити сорочку-вишиванку з паперу. Ви можете прикрасити її намалювавши орнамент або попередньо роздрукувавши готовий варіант. Дивіться у відео, як це просто та цікаво.
Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x