Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274263"]
Новини

«Наш генетичний код»: українські зірки поділилися фото у вишиванках

Old date:
Current date: 2022.06.30
New date: 2022.05.19
0
Сьогодні, 19 травня, відзначається Міжнародний день вишиванки. Відомі українські особистості вітають усіх зі святом та діляться вл

Сьогодні, 19 травня, відзначається Міжнародний день вишиванки. Відомі українські особистості вітають усіх зі святом та ділятимуться своїми фото у традиційних сорочках.

«Наш генетичний код»: українські зірки поділилися фото у вишиванках
Лілія Ребрик — ведуча, актриса та мама двох доньок

«Наш генетичний код, частина душі нашої нації, духовна броня наша — вишиванка. Сьогодні її день і мені здається цього року він має особливе, сакральне, надважливе значення — мабуть, як ніколи раніше. Українці по всьому світу надягнути сьогодні вишиванки...» — поділилася своїми думками ведуча.

Лілія Ребрик

Джерело: instagram.com/liliia.rebrik

Катя Осадча - телеведуча, мама трьох синів

«У наших серцях хрестиком вишито Україно! З Днем вишиванки!», — підписала своє фото у сукні-вишиванці ведуча.


Джерело: instagram.com/kosadcha

Олена Зеленська — перша леді України, мама дочки та сина

«Хтось дістає її, дивом вцілілу, із шафи у зруйнованому будинку. А хтось втратив разом із домом. Хтось шукає її в іншій країні, куди вигнала війна. Хтось одягне її у рідному місті, де нарешті немає обстрілів. Хтось – в окупації, ризикуючи життям. А хтось зробити це взагалі вперше, бо вперше відчув таку потребу.

Цей день українці відзначають багато років, але війна наповнила його новим щемливим змістом. Можливо, вперше ми так остро відчуваємо сенс відомого вислову про «вишитий код нації». Вперше це стало таким особистим і гострим. Вперше це про наші страшні втрати та про обов'язкову победу над врагом і горем. З Днем вишиванки, друзі!» — привітала перша леді в інстаграм.


Олена Зеленська

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Олександр Педан — телеведучий, батько дочки та сина

«Цього року відзначаю свято у дуже визначній для мене вишиванці, адже вона створена вручну мамою. День вишиванки сьогодні сприймається абсолютно особливо. Тому що більшість почала розуміти, наскільки треба поважати й шанувати свої традиції, захищати національну ідентичність та культуру. Для мене це свято важливе тим, що воно тільки наше українське!

Загалом не прибічник того, що треба щодня ходити у вишиванці, але на важливі події, мені здається, правильно її одягати і показувати всьому світу, що маємо традиції — дуже глибокі, давні, починаючи з Київської Русі…» — поділився ведучий в інстаграм.


Катерина Кухар - балерина, мама сина та доньки

«Від маленького до дорослого українця відомо, що вишиванка це генетичний код нації. Вона є бронею української душі. І ці слова вже не потребують додаткових пояснень. Тому сьогодні хочеться про інше. Що ви відчуваєте, коли надягаєте сорочку? Вона про особливі відчуття та спогади… Наче відчуваєш на собі найтепліші обійми мами. Як заходиш додому, а там аромат фірмового ванільного пирога.

Вишиванка про наше коріння, спогади… Вона є безцінним спадком від мами до дитини, коли шкірна нитка це материнське піклування та любов — вшитий оберіг. Я сподіваюся, що наш оберіг захистити сьогодні шкірну батьківщину від ракет над нашим спільним будинком. Що вже скоро ми всі зможемо дістати свої вишиванки та надягти їх святкуючи победу! І кожен із нас почуватиме свободу! Що зашита у коді нашої нації…»

Катерина Кухар

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Ольга Фреймут — ведуча, мама двох доньок та сина

«Наша вишита Господом доля. І барвів на вишиванці більше, ніж чорних ниток. Вітання від моєї батьківщини, рідні українці!», — підписала свої фото у вишиванці ведуча.


Ольга Фреймут

Джерело: instagram.com/freimutolia

Григорій Решетник — провідний та батько трьох синів

Ведучий популярного шоу «Холостяк» записавши відеозвернення з привітаннями до Дня вишиванки.


З Днем вишиванки!


Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x