Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="7781"]
3-7, Підготовка до школи

Підготовка до школи у Нью-Йорку. Зарубіжний досвід

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2013.07.23
0
Щоб підготовка до школи принесла найбільший результат, мами Нью-Йорка наймають дітям консультантів для гри та спілкування. Дбайливі

Щоб підготовка до школи принесла найбільший результат, мами Нью-Йорка наймають дітям консультантів для гри та спілкування. Дбайливі мами з Манхеттена готові платити по 400 $ за годину таких занять з їхньою дитиною. Найнятий спеціаліст повинен якісно підготувати дитину до вступу до школи. Відбір до елітних приватних шкіл дуже жорсткий, і мами не хочуть пускати його на самоплив.

4-річні дошкільнята Нью-Йорка в невеликих групах практикують з консультантами різні ігри, наприклад, такі як «Simon Says», і розвивають навички спілкування, наприклад, як поділитися олівцями з іншими. Ці прості заняття повинні підвищити оцінку комунікабельності дитини при вступі до елітних шкіл Нью-Йорка.

Крім того, що консультанти займаються з дітьми, вони надають рекомендації батькам. Наприклад, сором'язливій дитині можуть порекомендувати самостійно зробити замовлення в кафе або віддати гроші касиру в продуктовому магазині. Тобто батькам пропонують усіляко заохочувати контакт такої дитини до дорослих у щоденних ситуаціях. Мами ж розуміють ще одне: щоб їхню дитину помітили, їй доведеться багато працювати, не звертаючи уваги на великий тиск, і поводитися, як павич.

Незважаючи на зростаючу популярність серед мам, підготовка до школи з такими коучами зустрічає різку критику окремих експертів. Вони переконані, що надто активна підготовка до інтерв'ю для вступу до школи може спрацювати проти самої дитини. Зрештою, діти відповідатимуть і діятимуть, як роботи, тому що їх усіх навчили поводитися однаково «правильно».Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти