Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272136"]
Воспитание

Лісова ванна: новий тренд, який допоможе батькам зробити дітей щасливішими

Old date:
Current date: 2022.12.07
New date: 2022.06.14
0
Екологічне батьківство набирає популярність, а разом з цим і новий тренд під назвою «лісова ванна», який допоможе батькам не прост

Екологічне батьківство набирає популярність, а разом з цим і новий тренд під назвою «лісова ванна», який допоможе батькам не просто прищепити дітям любов до природи, а й зробити їх щасливішими.

екологічне батьківство

Що таке лісова ванна? Вона не має нічого спільного з мильними бульбашками чи шампунями з лісовим ароматом. Йдеться про тривалі повільні прогулянки, що поєднують фізичну активність і милування природою.

Тенденція прийшла із Японії. Лісові купання, які вперше з’явилися в японській культурі в 1980-х роках, охопили весь світ.


Якщо говорити простими словами, то купання в лісі — це занурення в природу і зв’язок із Землею. Це сприйняття лісу усіма органами почуттів.

Завдання батьків – виходити на природу та зосереджено насолоджуватись разом із дитиною. Шукайте місця з якомога більшою кількістю дерев – це можуть бути парки, пішохідні стежки та ліси.

екологічне батьківство

Источник: Freepik

Знайдіть якомога тихіше місце на природі і проведіть кілька хвилин, просто глибоко дихаючи. Коли ви почнете розслаблятися, почніть повільно звертати увагу на такі речі:

  • Які звуки ви чуєте?
  • Які запахи ви вдихаєте?
  • Зверніть увагу на відчуття повітря: температуру, текстуру, рух.
  • Огляньтеся. Запитайте у дитини, що вона бачить? Що рухається? Що завмерло? Які кольори та форми вона бачить?
  • Доторкніться до чогось. Як це? Які почуття? М’який, колючий, шорсткий чи якийсь інший?
  • На початку та наприкінці практики запитайте себе та дитину: Як почувається ваше тіло?
  • Проаналізуйте, що відбувається з диханням? Що відбувається з розумом?
екологічне батьківство

Джерело: Freepik

Витратьте принаймні кілька хвилин, звертаючи увагу на кожне почуття окремо, і запропонуйте дитині приєднатися. Намагайтеся витратити трохи часу, просто вбираючи аромат та атмосферу лісу.

Ця практика не про рух; йдеться про спокій та усвідомлення. Якщо ви хочете рухатися, не соромтеся гуляти лісом, але повільно, торкаючись дерев та інших речей навколо вас і постійно перевіряючи свої почуття. Йдеться не про фізичні вправи, а про глибокий зв’язок з природою та світом, у якому ми живемо.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты