Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="271931"]
Воспитание

Екомама: 5 ключових принципів, які допоможуть виростити дітей здоровими

0
Екологічна мама точно знає, як виростити дітей здоровими та забезпечити їм гарний настрій. Чи замислювалися ви, що екологічний

Екологічна мама точно знає, як виростити дітей здоровими та забезпечити їм гарний настрій.

Екомама: 5 ключових принципів, які допоможуть виростити дітей здоровими

Чи замислювалися ви, що екологічний спосіб життя — це не лише спосіб захистити нашу планету, а й спосіб зробити життя сім’ї кращим, зміцнити здоров’я та імунітет, відмовившись від негативного впливу хімії та інших шкідливих речовин.

Головні принципи екоматеринства складаються з п’яти пунктів, які відносяться до сфер життя, які ми можемо контролювати. У цьому матеріалі пропонуємо докладно обговорити кожен із цих принципів.


Косметика та засоби для прибирання будинку

Плюси екологічних засобів – це 100% безпека і водночас ефективність, адже вони анітрохи не гірші за хімію відмивають і дезінфікують білизну. Вони дуже економічні у використанні, також допомагають зберегти природу.

Справжній екотовар має повністю натуральний склад, який можна знайти на етикетці. Також екотовари мають еко-, біо-, органік-маркування. Але варто остерігатися підробок, що з’явилися на ринку. Як відрізнити підробку від справжнього екотовару? На реальних екотоварах під логотипом завжди вказані літерні позначення: код країни, походження сировини, спосіб органічного виробництва, код контролюючого органу. А на підробках ці літери та цифри не стоять.

Те саме стосується і косметики, особливо дитячої. Звертайте увагу на склад, де не повинно бути шкідливих речовин, таких як технічна олія, пропіленгліколь, парабени, сульфат лаурил натрію, флюорид, фталати і формальдегід.

екологічне батьківство

Джерело: Freepik

Засоби догляду за дитиною

Пам’ятайте, що дитині, на відміну від вас, не потрібна ціла косметичка! Тому не купуйте занадто багато кремів та засобів догляду за малюком, і сконцентруйтеся не на кількості, а на якості.

Органічна косметика – оптимальний вибір для дитини. Вона допоможе уникнути алергії, і не містить шкідливої ​​хімії.

Якщо йдеться про догляд за дуже маленькою дитиною, то також важливо подумати про якість підгузків. Найкращим вибором стануть екопідгузники, які виготовлені з натуральних компонентів – бамбукового волокна, целюлози, в них синтетичний лише непромоканий вкладиш, а не весь підгузник. Можна використовувати і багаторазові тканинні підгузки.

Харчування

Чи знали ви, що правильне харчування закладає гарний імунітет на 30-40 відсотків? Саме тому важливо годувати своїх дітей якісними продуктами, які не містять хімію.

Щоб вибрати по-справжньому якісний органічний продукт харчування, уважно вивчайте склад та екомаркування.

У дітей дуже важливо сформувати правильні харчові звички і стати для них прикладом. Таким чином, дорослим доведеться спочатку змінити свої харчові звички: виключити цукор, рафіновані продукти, обмежити споживання глютену. І лише після цього дитина, надихнувшись вашим прикладом, зможе формувати свої правильні харчові звички.

екологічне батьківство

Джерело: Freepik

Дитячий одяг та іграшки

У деяких дитячих іграшках міститься ціла колекція шкідливих речовин. Так, наприклад, у гумових та пластикових іграшках містяться фталати, які викликають серйозні проблеми зі здоров’ям.

Вибираючи іграшки для своїх дітей, важливо пам’ятати, що далеко не всі виробники чесно пишуть їхній склад. Краще купувати менше іграшок, але якісніших, які не завдадуть шкоди дитячому організму. Також приклади багатьох екологічних мам демонструють, що можна зробити світ кращим, якщо віддавати перевагу іграшкам з рук родичів і друзів.

Якщо ви купили іграшку з невідомим складом, то обов’язково помийте їх з милом перед тим, як дати дитині. Таким чином, з іграшки змиється частина заводської хімії.

Що стосується дитячого одягу, то в цій сфері справи не кращі. Багато брендів дитячого одягу використовують токсичні хімікати під час виробництва одягу. Хоч світ не стоїть на місці і починає рухатися у правильному еко-напрямку, важливо з відповідальністю підходити до вибору одягу. Купуйте вбрання для малюків з екомаркуванням — зараз їх можна купити за адекватні гроші, а разом з тим убезпечити малюка, а водночас і планету, від поганих наслідків.

екологічне батьківство

Джерело: Freepik

Зверніть увагу, що одяг з принтами і надто яскравими відтінками краще виключити з гардеробу, тому що саме в ньому можна знайти найбільшу кількість фталатів.

Психоемоційний стан мами

Список з одягом, косметикою та іншими перерахованими принципами екоматеринства ми завершуємо ще одним неймовірно важливим елементом. Це спокій мами. Психоемоційний стан мами грає важливу роль в тому, як розвивається малюк. Спокійна мама – основа здорової сім’ї.

Якщо ви відчуваєте тривожність, роздратування, гнів і втому, то почніть роботу над собою із любові до самої себе. Адже поки ви не полюбите себе і не подбаєте про себе, ви не зможете нічого дати своїм коханим людям.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты